Zaloguj się, aby obserwować  
klarowna

Co w prezencie na baby shower?

Recommended Posts

Kojarzycie takie imprezy?

Co powinno się dawać wtedy w prezencie? Nie bardzo wiem, na co się zdecydować. 

Wstępnie poczytałam tutaj https://www.hulahop.pl/wiadomosc/jaki-prezent-na-baby-shower-najlepszy-co-wybrac-dla-przyszlej-mamy/5523/ co ewentualnie wziąć pod uwagę. 

Nie jestem tylko pewna co wziąć ostatecznie. Może wy coś doradzicie?

Ja bym doradziła coś fajnego i praktycznego co przyda się i obciąży rodziców od zakupów i wydatków. Ja na baby shower mojej siostry kupiłam [link usunięty] .  Praktyczna i wiem że napewno moja siostra z niej korzystała ;)

Ja jako mama , zaproponować bym mogła  albo nianie elektryczną ( u mnie się sprawdziła rewelacyjnie) , nosidełko, krzesełko do karmienia. można tez postawic na prezent da mamy :) zdecydowanie polecam spa dla mamy :)

Niezależnie od tego co wybierzecie, to warto sobie zerknąć tutaj https://www.partybox.pl/opakowania-prezentow-na-baby-shower,8337 . Są tam bowiem ciekawe opakowania na prezenty właśnie na tą okazję. Super sprawa! Wszystko będzie w ten sposób idealne!

my kupilismy koleżance taki rożek pomagający karmić dziecko, przydatna poduszka, a potem można ją dla dziecka wykozystać. Zobacz sobie tu w Fiki Miki [link usunięty]

Moim zdaniem najlepiej zapytać się osoby, która spodziewa się maluszka co chciałaby dostać lub co będzie potrzebować w najbliższym czasie.

Dnia 31.01.2018 o 13:23, balbinkaa napisał:

A taki kocyk  [link usunięty]  z wyhaftowanym monogramem dzidzi? Moim zdaniem praktycznie i bardzo pamiątkowo :) Fajny pomysł, nie uważacie? 

Wg mnie pomysł super :) Zgadzam się! Sama staram się dawać takie prezenty, które są zarazem praktyczne i sentymentalne :) Z pamiątkowym potencjałem :) 

To racja, najlepiej skupić się na rzeczach, które są przydatne. Dla przyszłej mamy, a raczej dla dzieciaczka na pewno będą potrzebne wszelkiego rodzaju akcesoria dla niemowląt. Zaglądnijcie sobie na stronę [link usunięty]   może akurat coś wpadnie wam w oko. Mnie urzekły  kolorowe rożki i ochraniacze, więc na pewno coś wybiorę. Myślę, że świetny pomysł, szczególnie, że produkty oferowane przez Lilulay są wysokiej jakości, więc na pewno się spodobają.