forumiak

Inwestowanie online w złoto

Recommended Posts

Chciałbym wejść w ten temat. Powiedzmy, że u mnie on dopiero raczkuje, mam podstawową wiedzę.

A jak wy oceniacie rynek złota? Bezpieczeństwo inwestowania na nim?

Chciałbym wypracować lepszy procent z oszczędności. Z lokat mam około 2 proc. na rękę.

Chcę chociaż 5 proc. Na ile jest to zrobienia?

Rynek złota jest dość stabilny i z zasady dochód na nim nie jest aż tak korzystny. Lepszym rozwiązaniem jest dołączenie do firm inwestycyjnych i współpraca z nimi. Mamy obecnie dobrą Polską firmę gdzie możemy zarabiać pasywnie i czynnie.  Pasywnie na procencie składanym uzyskamy dochód wielokrotnie wyższy niż na niejednej lokacie. Ofertę firmy jak i nawet firmę możemy sprawdzić nawet osobiście.  Średnio mam u nich dochód ok. 20 % miesięcznie. Drogą reinwestycji [ nawet codziennie - procent składany ] Dość szybko dochodzimy tu do solidnych dochodów.  Więcej o procencie składanym, oraz bezpośredni kontakt ze mną, na stronie  http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Uzyskaj-du%26%23380%3Be-dochody-na-procencie-sk%26%23322%3Badanym-.-.htm

Nie interesuje mnie dołączenie do czegokolwiek, tylko inwestowanie na własną rękę.

Czemu twierdzisz, że jest stabilny? Czytałem w wielu miejscach, że jednak wykazuje się dosyć dużą zmiennością.

To jak w końcu to wygląda?

Tak, ale żeby wejść w rynek złota to kapitał na poczatek minimum 50 tys zł. Taniej to już nie widzę możliwości.  I powiedzenie że na ' własną rękę ' też niczego nie rozwiązuje a może jedynie wygenerować koszty założenia jakiegokolwiek biznesu a potem 'walkę' aby w nim wytrwać.  Prowadziłem biznes wiele lat i wiem jak to jest. O wiele łatwiej współpracować z duża solidną firmą jako nie zależny partner i spokojnie generować dochody bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Zyski miesięczne raczej stałe z tendencją wzrostową.  [ obecnie u mnie w granicach 2 tys $ ]  Jak na początek sądzę że dobre. 

Złotem handluję przez platformę easyMarkets - złoto jest na tyle zmienne, że można faktycznie nieźle na nim zarobić, ale najpierw wiedza, umiejętne reagowanie na zmiany rynkowe, na nowe wiadomości. W easyMarkets masz coś takiego jak dealCancellacion, które pozwala ci anulować operację. To w wielu sytuacjach ratunek. Ale ogólnie inwestując w złoto można naprawdę wyciągać całkiem niezłe zarobki. Ale zacznij od nauki i inwestowania na demie platformy. 

Ile czasu zajęła ci nauka, od momentu zainteresowania się tematem? Czy to jest trudny rynek?

Ja mam konto na easyMarkets, ale czy oni organizują jakieś szkolenia z tego zakresu?

Robiłem u nich te darmowe szkolenia z podstaw forexa i były mocno merytoryczne.

Jest coś z inwestowania w metale?

Nauka ? - wcale, bo i po co. Wszedłem do firmy, zainwestowałem na starcie tylko 100 $ [ obecnie pracuje mi tam ok 5 tys $ ]  I zarabiam codziennie, bez ryzyka.  To firma musi ryzykowac na forex, co od tego mają specjalistów. Ja mam stały dobry zysk i to mi wystarczy [ w tym procent składany ]  http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Uzyskaj-du%26%23380%3Be-dochody-na-procencie-sk%26%23322%3Badanym-.-.htm

Korab, rozumiem, promuj te swoje refy, ale nie wciskaj ludziom takich bzdur proszę.

Strony do których linkujesz wyglądają tak, żeby chyba tylko naprawdę naiwny włoży tam pieniądze.

Z kilometra to śmierdzi. Sory, mnie interesuje legalne inwestowanie.

I jeśli ktoś mi pisze na starcie, że niczego nie trzeba się uczyć, to jest dla mnie kombinatorem.

Bzdury kolego. Bo jeśli podejmujesz współpracę z konkretna firmą , - to czego masz się uczyć ? Jedynie poznać firmę, biznes i zarabiać. Ja nie zmuszam do zarabiania poprzez internet. Każdy ma prawo mieć np. swój stragan i sprzedawać marchewkę. Ale to nie znaczy że nie ma już żadnego innego wyboru.  I co za gadanie że strona wygląda tak czy inaczej - nie inwestuje tu nikt w stronę a konkretną firmę. i ją się sprawdza a nie ocenia po tym kto i jak ją reklamuje. Chyba to dla większości powinno być oczywiste.

Dla mnie dużo bardziej ciekawszą formą inwestycją jest forex. Tam cały czas coś się dzieje, trzeba reagować, analizować. Jest tu spore pole do popisu :) Polecam zainteresowanym stornkę https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut/kurs-gbppln gdzie są aktualne kursy walut i pełno narzędzi niezbędnych do inwestowania na rynku walutowym. Odpowiednie szkolenia i kursy z którymi dużo łatwiej będzie ogarnąć temat

Złoto - da jednak zarabiać i to całkiem konkretnie. Proszę  Złoto jedyna waluta która ma zawsze wartość. Tu mamy  najprostszy sposób nabycia go najtańszym kosztem. To również  bardzo dobry biznes dla firm i osób. Zarabiasz bezpiecznie, bez ryzyka i praktycznie bez ograniczeń.  Złoto możesz zacząć gromadzić  przy inwestycji jednorazowej tylko 100 euro. [ rabat do 66 % ] Złoto inwestycyjne w postaci sztabek i monet z certyfikatem. Budując biznes uzyskasz dochody cykliczne, czyli uzyskasz dochód pasywny co roczny. Zapewniam wszelkie szczegóły.  [ skype janubers1 ] 

Kryptowaluty to biznes od dawna. Koparki podobnie. I jak ktoś chce kupić to zapraszam, mam najtaniej w Polsce. Każdy rodzaj.  [ skype janubers1 ] 

W zasadzie wszystko macie podane w systemie XTB. Jest gwarantowany stop loss, konto demo i wiele innych opcji.  A ile z tego wyciągniecie?

To zależy wyłącznie od was - musicie tylko całość odpowiednio i rozsądnie zaplanować, a wtedy zdecydowanie łatwiej będzie o efekty.

Na pewno potencjał rynkowy jest spory, da się całkiem fajnie zarobić, wyciągnąć sensowne zyski, ale bez doświadczenia - nic z tego nie wyjdzie.

Znajomości rynku nie osiąga się przecież z dnia na dzień.