zyjepelniazycia

Prezent dla męża

Recommended Posts

A może nowy telefon? Sprawdź ofertę https://ispot.pl/iphone-iphone-7 Telefon posiada niesamowicie jasny i z szeroką gamą kolorów ekran Retina HD o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 1334 x 750. Ekran z obsługą 3D Touch wyczuwa jak mocno użytkownik naciska wyświetlacz, i nawet odpowiada - zobaczysz, ile można zdziałać jednym naciśnięciem. Wytrzymała obudowa wykonana z aluminium z serii 7000, czyli tej samej klasy, która stosowana jest w przemyśle lotniczym. iOs 10 jest piękny i prosty w obsłudze, inteligentne podpowiedzi pojawiają się zawsze we właściwym momencie.

Dnia 28.11.2017 o 19:12, ajwena napisał:

Może jakiś fajny gadżet by mu się przydał? W Teletorium mają fajne wideorejestratory do samochodów. 

Zgadzam się, te rejestratory są naprawdę bardzo fajne. Sama mamy jeden z nich. 

Może zabierz go gdzieś? :) Z doświadczenia wiem, że takie prezenty cieszą najbardziej i dają dużo wspomnień :) Jeśli interesuje cię np. weekend w Borach Tucholskich (gdzie często bywam), to zajrzyj tutaj i popatrz co aktualnie mają w ofercie :)

Hej, nie wiem czy pomoge ale mój mąż jest strasznym gadżeciarzem - ostatnio zamówiłam dla niego drona, jako że juz kilkoma mniejszymi latał i bawił sie świetnie zainwestowałam jakies 4tys w troszke lepszego :) mam nadzieje,  że nie rozbije go za szybko :D

Dnia 28.11.2017 o 19:12, ajwena napisał:

Może jakiś fajny gadżet by mu się przydał? W Teletorium mają fajne wideorejestratory do samochodów. 

Ten z Xblitza jest bardzo fajny i faktycznie nieźle się spisuje. 

Jeśli wejdziesz na PrezentMarzeń to tam znajdziesz prezenty takie jak jazda Ferrari, Mustangiem i innymi wypasionymi furami.

Zakładam, że trudno znaleźć faceta, który nie będzie zainteresowany takimi klimatami.

A jeśli nie, to warto uderzyć w stronę sportów ekstremalnych. I coś takiego to już konkret. 

Dnia 24.03.2018 o 01:38, gormar napisał:

Ten z Xblitza jest bardzo fajny i faktycznie nieźle się spisuje. 

Xblitze w ogóle mają fajne gadżety, ja też akurat ich rejestrator kupowałam w teletorium. Jakość nagrywania jest naprawdę dobra :)

Ja jestem zawsze zadowolony jak dostanę ubrania w prezencie. To najbardziej użyteczny podarunek zwłaszcza, gdy znasz styl człowiek, a zakładam, że go znasz, skoro to jest Twój mąż.  W takim wypadku zainteresuj się ubraniami, które sprzedaje Duży Lolek, ponieważ tam nie zapłacisz zbyt dużo, a kupisz dobre jakościowo ciuchy. 

Mężczyźni uwielbiają dostawać różnego rodzaju gadżety, więc w to bym właśnie celował :D zerknij na jakieś scyzoryki -  https://klen.pl/scyzoryk/ . To wydaje mi się być czymś, czego każdy facet używa. Na każdym wyjeździe mam coś takiego ze sobą, więc jak najbardziej przydaje się. Pozdrawiam! ;)

Jeśli mąż lubi wędkować to fajnym prezentem dla niego będzie np. bon podarunkowy do https://www.baitshop.pl/bony-podarunkowe  . Można kupić za 50, 100, 200 lub 500 zł! Będzie mógł sobie wybrać co bedie chciał by skompletowac lub uzupełnić sprzęt wędkarski 🙂 Ja bym się bardzo cieszył z takiego prezentu!

Kup mężowi Kava Kava fajny i oryginalny prezent. Ja dostałem od żony fajnie się rozluźniliśmy i miło spędziliśmy wieczór.  Kiedyś próbowaliśmy tego na wyjeździe lecz w Polsce było niedostępne teraz już można bez problemu kupić. Dużo info. i dobry legalny sklep z certyfikowana kava  macie tu www.kavasklep.com