zyjepelniazycia

Prezent dla męża

Recommended Posts

A może jakaś  sesja zdjęciowa dla męża ? ja taką sesję zrobiłam w profesjonalnym studio Anro w Policach i bardzo ładnie to wyszło i nie tylko maż miał fajny prezent ale mamy fajną pamiątkę na całe życie bo co tu  dużo mówić młodość przemija. 

Dla męża polecam zegarek – nie znam mężczyzny, który nie byłby zadowolony z zegarka! Fajne rzeczy mają na https://classicwatch.com.pl. Można wybrać w zależności od marki i dostosować cenę do swojego budżetu. Zakup online – szybko i sprawnie.

A może jakieś fajne perfumy? Moim zdaniem jest to bardzo ciekawy i uniwersalny prezent, z którego praktycznie każda osoba będzie zadowolona. Oczywiście warto mniej więcej znać gust tej osoby, aby dobrać odpowiedni zapach. Tak czy inaczej, jak postanowisz pójść w tym kierunku, to koniecznie zajrzyj na stronę - https://www.ezebra.pl/pl/producers/dolce-gabbana-1401355886.html gdzie znajdziesz bardzo atrakcyjną ofertę na perfumy i kosmetyki marki Dolce & Gabbana. Sam nie raz zamawiałem od nich różne kosmetyki i byłem bardzo zadowolony. Bardzo łatwy proces zamawiania, ekspresowa wysyłka, a towar zawsze zgodny z opisem. 

A ja jestem zdania,że praktyczne rzeczy to możemy kupić sobie sami . Różne okazje natomiast to jest możliwość spełnienia czyichś marzeń. Nie musi to być wcale od razu taki praktyczny prezent...
Na stronie:
[link usunięty]
Znajduje się ciekawa opcja prezentowa - mianowicie na lot w tunelu aerodynamicznym . Sama swojemu męzowi z okazji jego urodzin zafundowałam cos takiego w Warszawie. Był wniebowzięty.

W przyszłym roku natomiast wspomina, ze ma ochotę na skok ze spadochronem. No zobaczymy czy rzeczywiście  i czy przypadkiem nie spanikuje 😉 

Proste rozwiązania są najlepsze 😉 Myślę że większość mężów by się ucieszyła z markowego trunku, a na poczcie kwiatowej można zamówić takie gotowe zestawy prezentowe w eleganckiej drewnianej skrzynce

Jeżeli mąż jest pasjonatem motoryzacji to polecam ci zajrzeć na stronę https://odjazdowenaklejki.pl/ Tam znajdziecie szeroki wybór różnego rodzaju gadżetów i akcesoriów samochodowych, które idealnie nadają się na prezent.

A moim zdaniem najlepszym prezentem dla męża będzie zabranie go na weekend do jednego z ładniejszych miast w Polsce. Można na przykład w tajemnicy zarezerwować hotel i zrobić mu taka niespodziankę. Myślę, że praktycznie każdy – zarówno kobieta albo mężczyzna doceniłby taki prezent 😉 LIczy się w końcu gest a nie drogie, materialne rzeczy.  I przynajmniej oderwiecie się od szarej rzeczywistości i naładujecie sobie baterie na następne tygodnie. Dla związku taki wyjazd najczęsciej dużo daje. Mogę Wam polecić ze swojej strony bardzo wygodne hotele w Poznaniu: https://all.accor.com/polska/thematic/hotele-poznan-stare-miasto.pl.shtml -grupa Accor ma kilka swoich hoteli. 

Ostatnio wybraliśmy się do Poznania na kilka dni związanych z delegacją. Jeden dzień był faktycznie w delegacji w firmie, ale dwa dni przeznaczyliśmy na zwiedzanie bo słyszałam ze Poznań ładne miasto i faktycznie warto je odwiedzić.

Zatrzymaliśmy sie w hotelu Ibis, dobra cena jak również dobry standard. 

Mój na pewno by się ucieszył z narzędzi, lubi majsterkować, dlatego kupiłam mu szlifierkę żelazko akumulatorową ryobi. Na pewno się ucieszy, bo tego mu brakowalo aktualnei w warsztacie najbardziej, ma taśmową ale jak trzeba cos bardziej precyzyjnego zrobić to lepsze żelazko

Mój narzeczony lubi zegarki, dlatego postanowiłam mu kupić w prezencie zegarek ze sklepu https://www.edibazzar.pl/, nie kosztował mnie dużo, al jest super. Narzeczony jest z niego zadowolony i sobie go chwali. 

Może kup mu grę na PS4? Myślę, ze wiekszość facetów ucieszy się z takiego prezentu. Na  https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Najlepsze-gry-dla-2-osob-na-konsole-PS4 znajdziesz najlepsze gry dla dwóch osób - będziecie mogli grać razem 🙂 Mój mąż ciągle namawia mnie na granie w Fife i świetnie się przy tym bawimy.

Z prezentem dla mężczyzny nigdy nie ma problemu, wystarczy kupić jakiś portfel, pasek czy coś w tym stylu. Sprawdź tutaj https://moneykepper.pl/  a z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego 😉

Mój mąż od dawna interesuje się ztrelectwem i dlatego na jego urodziny postanowiłam mu zamówić przez internet  [link usunięty] co moim zdaniem jest najlepszym rozwiązaniem poniewaz mogłam je zamówić z domu i mąż o niczym się nie dowiedział. Jest z ich bardzo zadowolony. Polecam 

odkurzacz moze być całkiem dobrym prezentem, sama własnie kupilam dla meza, dzięki porównywarce https://www.ranking-odkurzacz.pl/produkt/tefal-tw6377-silence-force/   Naprawde rewelacyjne oferty. 

Ja się dołożę z propozycją fajnych markowych sportowych ubrań. Na pewno doceni jeżeli uprawia jakieś sporty, bo to mega różnica czy koszulka dobrze odprowadza wilgoć i oddycha czy nie. Sama się przekonałam na własnej skórze.

my kupiliśmy sobie na święta roombę i oboje jesteśmy zadowoleni. taki odkurzacz to super sprawa. Za odkurzanie odpowiada u nas mąż ale i ja często łapałam za odkurzacz jak było brudno. A teraz mamy to z głowy. Samo się robi 🙂

Dnia 8.10.2019 o 00:01, zuza_ks napisał:

U mnie zawsze sprawdzają się dobre perfumy:)

Myślę bardzo podobnie. Perfumy to zawsze trafiony prezent, bo zakładam że gust męża już znasz;-) Teraz na walentynki jest sporo fajnych promocji w drogeriach w sieci. Na pewno coś znajdziesz;-)

Owszem ale dostał swoje ulubione na gwiazdkę, więc nie będę znów kupować. Chyba kupię mu w superwnetrze.pl tę kruszarkę do lodu i pojemnik do schładzania wina. Przydadzą mu się, a jakość jest dobra bo to cilio, no i sa akurat w promocyjnych cenach.

Ja mojemu zazwczaj kupuję jakiś lepsiejszy kosmetyk - sam sobie raczej nie sprawi, ale używać lubi, zazwyczaj jak coś kupuję sobie chociażby na Notino to od razu obczajam dla niego jakąś rzecz.. Perfumy, pomady do włosów, brody czy trymery. Dostaje, używa i mnie to cieszy, bo lubię dawać  prezenty, które się zwyczajnie ludziom przydadzą 🙂

Dnia 14.02.2021 o 18:56, pudelkowa napisał:

Ja mojemu zazwczaj kupuję jakiś lepsiejszy kosmetyk - sam sobie raczej nie sprawi, ale używać lubi, zazwyczaj jak coś kupuję sobie chociażby na Notino to od razu obczajam dla niego jakąś rzecz.. Perfumy, pomady do włosów, brody czy trymery. Dostaje, używa i mnie to cieszy, bo lubię dawać  prezenty, które się zwyczajnie ludziom przydadzą 🙂

Widzę, że kolejna maniaczka notino tak jak ja;-) Miło poznać. Mój maż jak widzi, że buszuję po notino to od razu mi mówi, co mu jeszcze potrzebne bo ma pewność że ja załatwię to tam perfekcyjnie. Ostatnio zakochałam się w kupowaniu próbek nowych zapachów [link usunięty]

Próbki na prezent?? Jakoś nie wydaje mi się. Jak mają być kosmetyki czy perfumy to ja bym szła w takie na które było kiedyś szkoda pieniędzy albo mogły być tylko w zakresie marzeń.

Myślę, że koszulka to pewny prezent, zawsze się sprawdza. Koszulka z jakimś super nadrukiem... Śmiesznym lub coś związane z hobby... Polecam sklep:

www.spokogadzety.cupsell.pl

już tam zamawiałam, różne upominki i wszyscy zadowoleni 😄