zyjepelniazycia

Prezent dla męża

Recommended Posts

Mężowi kup coś extra w końcu urodziny ma raz do roku. Ja bym postawiła na markowy telefon a najlepiej marki Apple. Nie dość że jest praktyczny i niezawodny to jeszcze dobrze trzyma cenę więc odsprzedaż go w dobrej cenie w przeciwieństwie do konkurencji. Gdyby mąż miał problemy z obsługą to masę porad znajdzie na tym branżowym portalu [link usunięty]

wszystko zależy od tego czym interesuje się solenizant, jakie ma marzenia 🙂 mój mąż od dawna wspominał, ze chce sobie zrobić tatuaż więc podarowałam mu voucher do studia Jah Love Tattoo w Warszawie 🙂 super miejsce, doświadczeni tatuatorzy, tatuaże jak żywe 🙂

Wydaje mi się, że wideorejestrator i alkomat to doskonałe połączenie dla kierowcy, taki niezbędnik. A Xblitz s10 duo w promocji Media Expert za śmieszne pieniądze w sumie na ten moment. A po nowym roku i tak pewnie wszystko będzie droższe, więc doradzam wziąć teraz, jeżeli potrzebujecie. Na alkomat bon 100 złotych i to jest uczciwe podejście. Nie wiem, czy trzeba wykorzystać. Chyba niekoniecznie. Po prostu miły dodatek.

Dnia 7.08.2021 o 12:09, annameri napisał:

wszystko zależy od tego czym interesuje się solenizant, jakie ma marzenia 🙂 mój mąż od dawna wspominał, ze chce sobie zrobić tatuaż więc podarowałam mu voucher do studia Jah Love Tattoo w Warszawie 🙂 super miejsce, doświadczeni tatuatorzy, tatuaże jak żywe 🙂

super pomysł 🙂 studio rzeczywiście świetne, sam też do nich chodzę 🙂 kiedyś do Henia a od jakiegoś czasu do Pomidora bo jest mistrzem jesli chodzi o tatuaże kreskówkowe 🙂

Jeśli mąż lubi majsterkować, to super prezenty można znaleźć  na https://www.narzedzia.pl/ -  wszystko do warsztatu można tu kupić, no i jeszcze trochę więcej, bo i scyzoryki czy noże survivalowe

Proponuje zegarek na prezent dla męża. Będzie zachwycony. Kupowałam ze strony  [link usunięty]  . Mój wybór padł na zegarek na bransolecie :) Gorąco polecam :)

mój mąż jest graczem komputerowym więc zwykle kupuję coś z tym związane na urodziny kupiłam mu fotel gamingowy nitro 950 z genesis bo stary juz sie wysłużył

Szukałam ostatnio pomysłu na prezent dla kolegi ( skladalismy sie na prezent z pracy ) ktory czesto chodzi do barbera. wiec wpadalam na pomysl zeby kupic mu kosmetyki do brody- OFM Barber Edition.