Zaloguj się, aby obserwować  
rafalszrajnert

śordki dla startup' ów

Recommended Posts

na stronie niewiele jest informacji na temat tego, jak to działa. czy może pan coś więcej przybliżyć? czy każdy rodzaj startupu ma szanse na finansowanie? jakie są koszty (nie tylko finansowe)?

Najlepszym miejscem do wspierania młodych przedsiębiorców są portale startupowe, ostatnio natknąłem się na fajną inicjatywę https://wspieram.to/mysec ludzie, którzy założyli projekt chcą pomagać ludziom w odnajdywaniu błędów w ich stronach, by nie zrobili tego hakerzy, gdy będzie za późno 

Ciekawym pomysłem jest wyszukiwanie na zagranicznych forach osób, które zajmują się inwestowaniem w takie start upy, a wręcz trafienie na "aniołów biznesu"

Najlepszym pomysłem, jest pozyskanie wkładu własnego i dopełnienie go kredytem lub pomocą prywatnych inwestorów :)

[link usunięty]

są różne programy, które wspierają finansowo rozwój start upów - przeczytaj sobie ten artykuł  [link usunięty] - tutaj jest parę przydatnych wskazówek dotyczących tego tematu. No i oczywiście powodzenia :)

Jak nie wiesz skąd pozyskać środki na rozwój i w ogóle jak sfinansować swoją działalność to polecam zajrzeć tutaj [link usunięty] to jest firma która zajmuje się takimi rzeczami. Bardzo konkretni i profesjonalni , zdecydowanie mają wiedzę i znają temat od podszewki. 

Z chęcią dowiem się więcej na temat pozyskania środków pod portale internetowe z branży uroda zdrowie, suplementy itp dajcie znać tutaj albo na PW jeżeli są ciekawe projekty rozpisane.

jeśli masz dobry pomysł na start up to zajrzyj na tą stronkę http://inwestycjekapitalowe.com/teaser-inwestycyjny-szukam-inwestora/ tam na pewno znajdziesz idealnego inwestora który pomoże odnieść sukces i rozwinąć skrzydła w biznesie

Znajoma korzystała z pomocy  [link usunięty]  - pomagali jej w zdobyciu dofinansowania - analiza koncepcji biznesowej pod względem możliwości wdrożenia na rynek + pomoc w złożeniu wniosku. Bardzo sobie chwaliła tę współpracę i polecała mi tę firmę. Z informacji na stronie wyczytałam też, że analizują projekty, które nie otrzymały środków i pomagają w ponownym pozyskaniu środków albo inne źródło finansowania. 

Dofinansowanie dla mojego start-upu z zakresu nowych technologii udało mi się uzyskać za sprawą współpracy z  [link usunięty]  . W pełni wypromowali mój projekt, zaś dzięki  współpracy z funduszami inwestycyjnymi byli w stanie zorganizować odpowiednie środki dla przedsięwzięć inwestycyjnych. Cudowna sprawa, tym sposobem mój start-up z dnia na dzień wspina się coraz wyżej!

Ja pracowałam w firmie, która dostała dość spore pieniądze na dofinansowanie projektu od tak zwanego Anioła biznesu, niestety firma straciła całe dofinansowanie bo zamiast stricte rozwijać jeden projekt to rozpoczynali kilka i nie kończyli żadnego. To taka przestroga dla innych, którzy mają miliard pomysłów a potem to się wszystko rozjeżdża.

Planning to pitch your idea at blockchain conference - Chainges 2018? D32nK8r-BIJ2ZE_ZsSZBb1OPNlSSq74EK-RuxpLIaAN64tZW6MqxW6rE-H2rKL6wN7u5xz7qKBmetsWAP9DfWc8lyHjYRAdWUUUYjHnJ4RI7VDgocz0dwEsZfG2iMWUdXPR3pKhp It’s a great opportunity to all startups! You can achieve financial prize in the amount of 10000 EUR, Mentorship Program by String Ventures, Exclusive 1-hour partner pitch meeting and much more! Check it out - [link usunięty]