Zaloguj się, aby obserwować  
Anna25

Medycyna estetyczna

Recommended Posts

Przede wszystkim, to, o czym warto pamiętać, kiedy decydujemy się na takie zabiegi to odpowiedni wybór gabinetu i personelu, jaki w nim pracuje.
Zerknij tu:  http://estetyczna.slask.pl/#onas , bo to chyba najlepszy przykład - doskonała oferta i wykwalifikowany personel, czyli lekarz medycyny estetycznej.
To daje gwarancję, że zabieg spełni oczekiwania, a przy okazji będzie wykonany profesjonalnie i z dbałością o komfort pacjenta.

Mogę śmiało Ci polecić dr Majewską i klinikę MediArt Instytut, można tam skorzystać z przeróżnych zabiegów, mają aż 5 nowoczesnych laserów , świetnych specjalistów i doskonałe podejście do pacjenta.

1 godzinę temu, yona napisał:

Mogę śmiało Ci polecić dr Majewską i klinikę MediArt Instytut, można tam skorzystać z przeróżnych zabiegów, mają aż 5 nowoczesnych laserów , świetnych specjalistów i doskonałe podejście do pacjenta.

W jakim mieście?

Medycyna estetyczna daje teraz bardzo wiele możliwości. Ja zdecydowałam się niedawno na zabieg plastyki powiek u dr Jędrys z Krakowa i jestem bardzo zadowolona. Twarz wygląda znacznie lepiej, a efekt jest naturalny.

Polecam sprawdzić ofertę Kliniki Sfera -  [link usunięty] . Świetne miejsce, przyjmuje tam wspaniały specjalista, dr Migała. A dobry lekarz w przypadku zabiegów z medycyny estetycznej to bardzo ważna sprawa! 

Słyszałam, że [link usunięty] . Ale ja go nie znam. Może ktoś z Państwa tam był i jest w stanie powiedzieć na jego temat coś więcej?

Medycyna estetyczna to także dbałość o piękny biały uśmiech. To regularne przeglądy stanu uzębienia i reagowanie na drobne ubytki itp. W skrajnych wypadkach jest jednak potrzeba dokonać gruntownych uzupełnień w uzębieniu. Szukając w internecie frazy [link usunięty] znalazłam jak się później okazało polecaną mi wcześniej przez koleżanki z pracy klinikę dr. Beaty Świątkowskiej. Z perspektywy już dłuższego czasu uczęszczania do tej kliniki wiem ,że dobrze trafiłam. pzdr

Szczerze powiem, ze ostatnio tez mnie interesuje medycyna estetyczna Wrocław ma pełno takich gabinetów jak

[link usunięty]

a czytam o tym i przegladam kliniki bo moja zona chce udac sie na 2 pewne zabiegi i chce wybrac im jak najlepszych specjalistow wiecie o co chodzi... troskliwy maz jak dla mnie nie musi tam isc wcale ale uparla sie i chce no i co ja moge zrobic? :D

Póki co jestem sceptycznie nastawiona do medycyny estetycznej, staram się dbać o siebie utrzymując zdrową dietę i uprawiając sport. Mam nadzieję, że długo nie będę musiała korzystać z ofert chirurgicznego poprawiania urody.

Współczesna medycyna estetyczna oferuje tak wiele zabiegów, że aż trudno się zdecydować. Wypełnianie zmarszczek, lifiting, mezoterapia itp. Planuję niebawem zakupić taki zabieg w gabinecie  [link usunięty] w prezencie dla mojej mamy no i dla siebie. Ale wybór jest tak duży, że nie mogą podjąć ostatecznej decyzji. A Wy z których zabiegów byłyście najbardziej zadowolone?

Ja na razie zdecydowałam się tylko na korektę laserową wzroku, na inne zabiegi nie mam potrzeby , na szczęście. Klinikę wybrałam dzięki  [link usunięty] . Tourmedica posiada w swojej bazie danych kliniki z całego kraju , wraz z opiniami pacjentów.

Ja ostatnio bylam na zabiegu zamykania naczynek w http://bienkowscyclinic.pl/wskazania/zamykanie-naczynek-krwionosnych  chodzilo tu juz nie tylko o wyglad, ale takze o zdrowie, coraz bardziej mi to doskwieralo. Powiem wam, ze magia - zero sladu :) a pobyt w klinice wspominam bardzoooo milo :)

Dnia 14.02.2018 o 10:24, Ellena napisał:

Póki co jestem sceptycznie nastawiona do medycyny estetycznej, staram się dbać o siebie utrzymując zdrową dietę i uprawiając sport. Mam nadzieję, że długo nie będę musiała korzystać z ofert chirurgicznego poprawiania urody.

Też tak uważałam i na chirurgiczny zabieg pewnie nigdy się nie zdecyduję ale na bezinwazyjne zabiegi odmładzające w klinice [link usunięty]   owszem i  chętnie bo czemu nie skoro mogę znacznie dzięki nim poprawić swój wygląd?

Polecam Wam wejść sobie na [link usunięty] i poczytać na temat medycyny estetycznej. Uważam, że warto orientować się w różnych tematach i posiadać jakąkolwiek wiedzę na właśnie tematy związane z medycyną.

Gdy ja szukalam kliniki gdzie w pelni profesjonalnie i bezbłędnie wykonają mi botoks to najpierw poszukalam opinii w internecie, potem popytalam znajomych i tez troszke zaufałam intuicji. Tak trafilam do kliniki Melitus w Warszawie i nie żałuje :)