O serwisie

Portal młodych przedsiębiorców MamBiznes.pl należy do Bonnier Business Polska Sp. z o.o., wydawcy takich serwisów jak: Bankier.pl, PB.pl, PRnews.pl, PIT.pl czy pulsmedycyny.pl.

MamBiznes.pl to pierwszy serwis w polskim internecie w całości poświęcony tematyce młodego biznesu. Impulsem, który zrodził pomysł stworzenia portalu, był odczuwalny w wśród młodych ludzi głód informacji o prowadzeniu własnego biznesu. To właśnie z myślą o osobach planujących założenie własnej firmy stworzyliśmy serwis MamBiznes.pl.

Misją portalu jest przyczynianie się do rozwoju przedsiębiorczości poprzez dostarczanie bezpłatnej, fachowej i kompleksowej wiedzy na temat zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

W serwisie MamBiznes.pl użytkownicy mogą odnaleźć różnorodne treści na wspomniany temat:

  • liczne pomysły na biznes z różnych branż,
  • zagadnienia dotyczące tworzenia biznesplanu,
  • procedury zakładania firmy,
  • porady i informacje dla osób już prowadzących własny biznes.

Użytkownicy portalu mambiznes.pl znajdą na nim również informacje o możliwościach finansowania działalności gospodarczej i poznają historie przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w biznesie. Serwis MamBiznes.pl to także wywiady, aktualności, przydatne narzędzia oraz katalog startupów, czyli baza faktycznych biznesów w podziale na branże, województwa czy modele biznesowe.

Chcemy, by serwis MamBiznes.pl był odpowiedzią na konkretne potrzeby wielu osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą. Pragniemy zachęcić do działania i uwolnić ogromny potencjał, jaki drzemie w Polakach. Mamy nadzieję, że rozwijając portal MamBiznes.pl, dołożymy swoją cegiełkę do rozwoju polskiej przedsiębiorczości.

Jeśli wiesz o biznesie, o którym warto opowiedzieć innym, koniecznie skontaktuj się z nami!

Zespół MamBiznes.pl