O serwisie

Portal młodych przedsiębiorców MamBiznes.pl należy do Bonnier Business Polska Sp. z o.o. i wchodzi w skład grupy serwisów: Pb.pl, Bankier.pl, PRnews.pl, Pit.pl, Vat.pl, Dyskusja.biz. MamBiznes.pl to pierwszy serwis w polskim Internecie w całości poświęcony tematyce młodego biznesu. Impulsem, który zrodził pomysł stworzenia portalu, był odczuwalny w wśród młodych ludzi głód informacji o prowadzeniu własnego biznesu. To właśnie z myślą o osobach planujących założenie własnej firmy stworzyliśmy serwis MamBiznes.pl.

Misją portalu jest przyczynianie się do rozwoju przedsiębiorczości poprzez dostarczanie bezpłatnej, fachowej i kompleksowej wiedzy na temat zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Na serwisie MamBiznes.pl użytkownicy mogą odnaleźć różnorodne treści na wspomniany temat: począwszy od pomysłów na biznes, przez zagadnienia dotyczące tworzenia biznesplanu, aż po procedurę zakładania firmy i samo jej prowadzenie. Osoba odwiedzająca portal może także zdobyć wiedzę o możliwościach finansowania działalności gospodarczej oraz poznać portrety przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w biznesie. Serwis MamBiznes.pl to także wywiady, aktualności, przydatne narzędzia oraz forum.

Chcemy, aby serwis MamBiznes.pl był odpowiedzią na konkretne potrzeby młodych osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą. Pragniemy zachęcić do działania i uwolnić ogromny potencjał, jaki drzemie w młodych Polakach. Mamy nadzieję, że poprzez portal MamBiznes.pl, dołożymy swoją cegiełkę do rozwoju polskiej przedsiębiorczości.
Życzymy owocnego korzystania z MamBiznes.pl!

Zespół MamBiznes.pl