Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Dolina Krzemowa w czasie pandemii. Polacy opowiadają, jak zmieniła się kolebka start-upów

Dolina Krzemowa to „ziemia obiecana” dla start-upów z całego świata. Jak w dobie koronawirusa wygląda życie i prowadzenie biznesu w kolebce nowej ekonomii, w której wykuwał się niejeden technologiczny gigant?

Dolina Krzemowa, San Jose, foto: pexels.com

Dolina Krzemowa dziś to zupełnie inne miejsce – mówią mieszkający w Santa Clara Polacy, Sylvia i Jakub Górajek. Założyciele bloga TajnikiAmeryki.pl od 8 lat mieszkają w USA i rysują dzisiejszy obraz Doliny Krzemowej w czasie zarazy. Obraz znacząco odbiegający od tego, który jeszcze 2 miesiące temu przyciągał i był niedoścignionym wzorem dla branży start-upowej z całego świata.

W materiale wideo o:
– dającym się wszędzie wyczuć strachu i niepewności jutra
– tym, jak pandemia obnażyła słabości Doliny Krzemowej
– na ile technologie tworzone przez start-upy są niezbędne do życia w czasie kryzysu
– jak wirus zmienia plany inwestorów i start-upów
– kosztach życia w Dolinie Krzemowej
– nowych realiach czekających na tych, którzy zdecydują się zostać w kolebce innowacyjności

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.