11 aplikacji motywujących do prowadzenia własnego biznesu

Motywacja jest czynnikiem nieodzownym przy prowadzeniu własnego biznesu. W momencie startu przygody z biznesem entuzjazmu i chęci do działania nie brakuje, ale z czasem zapał może wygasać. Zwłaszcza, jeśli nie wszystko idzie po myśli młodego przedsiębiorcy. Z pomocą przychodzą wówczas aplikacje, które pomagają odbudować właściwy poziom entyzjazmu i ochoty do pracy . Oto lista 11 najlepszych aplikacji motywacyjnych według serwisu Smallbiztrends.com.

 1. Wonderful Day

Celem aplikacji jest motywowanie każdego dnia. Polega to na tym, że na kalendarzu oznaczone zostają zielonymi kropkami dni, kiedy udało się wszystkie plany zrealizować, a czerwonymi, kiedy zostały opuszczone obowiązki. Według twórców aplikacji, gdy liczba zielonych kropek przewyższa czerwone, wpływa to motywująco na działania człowieka.

Aplikacja dostępna jest na iOS oraz Android. Jej cena wynosi ok. 9 zł

 

 1. Quotes

Aplikacja w sposobie użytkowania jest bardzo prosta. O ustalonej przez użytkownika porze dnia, pojawiają się motywujące cytaty.

Aplikacja dostępna jest na iOS oraz Windows 8.0. Jest bezpłatna.

 1. GoalsOnTrack

Aplikacja umożliwia budowanie nawyków, śledzenie postępów, wyznaczanie konkretnych celów. Dodatkową funkcją aplikacji jest możliwość przypominania o konieczności realizacji zamierzonych celów.

Pobranie aplikacji jest bezpłatne, jednak rejestracja już nie – jest to koszt $68  za rok użytkowania. Dostępna jest na iOS, Windows oraz Android.

 1. Asana

Umożliwia śledzenie pracy i wyniki drużyny. Dodatkowo funkcje aplikacji obejmuje wyznaczanie zadań i projektów, ale także możliwość uzyskiwania powiadomień oraz rozmów.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na iOS, Android oraz Windows.

 1. Wakie

 

Aplikacja pomaga przedsiębiorcom się zmotywować poprzez rozmowę z innymi ludźmi, pochodzących często z drugiego krańca planety.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na iOS, Android oraz Windows.

 1. Strides

Jest aplikacją, która motywuje, poprzez prezentację rezultatów realizacji postawionych celów. Wyniki są obrazowane za pomocą odpowiednich wykresów.

Aplikacja jest bezpłatna, dostępna tylko na iOS.

 1. Fabulus: MotivateMe

Jest aplikacją która motywuje przez cały czas. Wyróżnia ją przede wszystkim nagrania motywacyjne, których jest około 3 000 minut.

Aplikacja kosztuje $0,99  za pobranie i dostępna jest na iOS, Android i Windows.

 1. Be obsessed Or Be Avarge Meditaion Audio

Be obsessed Or Be Avarge Meditaion Audio zawiera 13 audiobooków, pochodzących z  książki przedsiębiorcy Granta Cardone.

Aplikacja dostępna na iOS i kosztuje £7,99.

 1. TED

Aplikacja obejmuje ponad 2000 rozmów z różnymi inspirującymi osobami. TED jest bardzo dobry dla przedsiębiorców, którzy chcą uczyć się od innych mistrzów biznesu.

Aplikacja jest dostępna na Android oraz iOS i jest bezpłatna.

 1. Irunurun

Aplikacja skupia się na powtarzających się zachowaniach. Pomaga użytkownikom osiągnąć cele, pilnując określonych rutynowych czynności.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na iOS, Android oraz Windows

 1. Momentum

Aplikacja jest oparta o budowanie motywacji i eliminowanie czynników rozpraszających.

Momentum jest dostępna w Chrome Web Store, podstawowa wersja jest bezpłatna, zaś rozszerzona $2,50 za miesiąc. Przeczytaj także na MamBiznes.pl:

Bartłomiej Godziszewski

MamBiznes.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*