Artpower.pl – galeria internetowa

Artpower.pl to nowa galeria internetowa oferująca na sprzedaż polską sztukę współczesną. Galeria prezentuje dzieła profesjonalnych artystów młodego i średniego pokolenia. Każdy z twórców wystawiających w galerii Artpower może pochwalić się sporym dorobkiem artystycznym oraz licznymi wystawami indywidualnymi i udziałem w wielu wystawach zbiorowych.

Witryna udostępnia duży wybór prac wykonanych w różnych technikach: malarstwo, grafika, rysunek, jak i wiele dzieł w technikach własnych, opracowanych przez autorów. Artpower.pl to dzieła wysokiej wartości artystycznej w szerokiej gamie cenowej. Serwis ma na celu uświadomienie klientom, że zakup oryginalnych dzieł nie zawsze musi wiązać się z ogromnym wydatkiem.

Oferta galerii skierowana jest przede wszystkim do klientów, którzy cenią niepowtarzalność
i wyrafinowane produkty, ale którzy dopiero odkrywają przyjemność i satysfakcję związane
z zakupem dzieł sztuki. Duży potencjał stanowią osoby zamierzające oryginalnie udekorować mieszkanie lub biuro oraz poszukujące niebanalnego i ekskluzywnego prezentu.

Artpower.pl kładzie nacisk zarówno na wysoką jakość prezentowanej oferty, jak i samego serwisu internetowego, który charakteryzuje się dużą prostotą, przejrzystością i funkcjonalnością.

Techniki artystyczne tworzą kluczowe kategorię, na jakie została podzielona zawartość witryny.
Atrakcyjnym rozwiązaniem jest umożliwienie użytkownikom przeglądanie dzieł według przedziałów cenowych, tonacji kolorystycznej, rozmiaru oraz tematyki – te rozwiązania to ukłon w stronę bardzo różnych kryteriów, jakimi mogą kierować się klienci przy wyborze dzieła sztuki.

Każda z prezentowanych prac opatrzona jest szczegółową informacją, tj. cena, data powstania, technika, rozmiar, typ zastosowanego podłoża, oprawa. Również pojawiają się opisy wydarzeń lub uczuć, które inspirowały powstanie danego dzieła, a także sugestie dotyczące ekspozycji prac. Ciekawym dodatkiem jest prezentacja skali pracy, która ma dać odbiorcy wizualne wyobrażenie
o rozmiarach dzieła.

Z myślą o użytkownikach dopiero początkujących w dziedzinie sztuki opracowany został specjalny słownik, gdzie wyjaśnione są poszczególne techniki artystyczne oraz proces powstania dzieł. Dużą zaletą serwisu jest możliwość zasięgnięcia porady na temat wyboru i zakupu dzieła sztuki dla różnych celów: dekoracyjnych, prestiżowych i inwestycyjnych lub na prezent.

– Naszym celem jest oswojenie klientów ze sztuką współczesną. Liczymy, że nowoczesna
i przyjazna formuła naszego serwisu zachęci do kupna dzieł sztuki nawet najbardziej onieśmielonych użytkowników. Chcemy wykreować modę na kupno sztuki, która przecież dodaje wnętrzom indywidualnego charakteru i świadczy o guście nabywcy – mówi Gabriela Gancarz-Stasiak, kierująca galerią.

Artpower.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*