Beeatwork.pl

2 marca oficjalnie wystartował serwis BeeAtWork.pl. Główną ideą i funkcjonalnością powstałego portalu jest prezentacja profili pracodawców w ciekawy, innowacyjny sposób w postaci materiałów video (video-cast).

Pracodawca ma szansę na stworzenie indywidualnej zakładki, która umożliwia użytkownikom zapoznanie się z wartościami firmy, środowiskiem i atmosferą pracy, informuje o możliwościach kształcenia zawodowego oraz perspektywach kariery, daje możliwość w sposób trwały i obiektywny poznać strukturę i filozofię firmy.

Dzięki takim rozwiązaniom jak video, nadal raczej nowatorskim na polskim rynku pracy, uważamy nasz projekt za innowacyjne i potrzebne narzędzie komunikacyjne – mówi Natalia Chomicka, Prezes Zarządu BeeOnline Sp.z o.o.  BeeAtWork.pl wychodzi naprzeciw zmieniającym się trendom i sytuacji na rynku pracy. Chcemy, aby portal był ciekawym, a przede wszystkim rzetelnym źródłem informacji o pracodawcy – dokładnie tym, czego oczekują osoby poszukjące pracy bądź praktyk.

Skąd pomysł na portal i co sprawia ze nie jest to kolejny portal o pracy i karierze jakich wiele?

Ideą portalu BeeAtWork.pl jest chęć stworzenia interaktywnej platformy dla studentów i absolwentów, dzięki której będą oni mogli obejrzeć swojego potencjalnego pracodawcę, poznać go lepiej przed podjęciem ostatecznej decyzji o złożeniu aplikacji. 

Dodatkowo, BeeAtWork.pl daje możliwość zarówno studentom jak i osobom z doświadczeniem zawodowym  wypromowania się w nowy, skuteczny sposób poprzez zamieszczenie swojego życiorysu w postaci krótkiego filmu video czyli CVideo. Co więcej, szczegółowo i kompletnie uzupełniony profil użytkownika pozwala na idealne dopasowanie kandydata do oferty pracy w danej firmie.

Autorem nowego portalu jest firma BeeOnline, którą tworzy grupa zaprzyjaźnionych młodych ludzi specjalizujących się w branży Human Resources, PR i Marketing oraz e-Biznes. BeeOnline działa w szeroko pojętej tematyce Employer Branding, na której oparta jest oferta sprzedażowa firmy skierowana do pracodawców. 

Multimedialny sposób prezentacji zarówno pracodawców jak i kandydatów to innowacyjna forma komunikacji i rewolucja w procesie rekrutacji i pozyskiwania talentów.

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Beeatwork.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*