Bikefama.pl – społeczność rowerzystów

Bikefama.pl to nowa internetowa społeczność Bikerów, czyli osób uprawiających kolarstwo – zarówno zawodowo jak i zupełnie amatorsko. Serwis oprócz standardowych funkcji społecznościowych, czyli rowerowego forum dyskusyjnego, zakładania własnych profili, blogów, odszukiwania i zdobywania znajomych czy wymiany wiadomości, komentarzy spełnia także funkcje typowego serwisu portalowego.

Rozbudowany kalendarz z aktualnymi wydarzeniami w świecie rowerowym (zawody rowerowe), artykuły zawierające zarówno relacje z wypraw i wycieczek jak i testy sprzętu rowerowego. BikeFama umożliwia każdemu użytkownikowi zarówno korzystanie z zawartości serwisu jak i jego tworzenie. Każdy może redagować artykuły lub dodawać nowe zdarzenia.

Niespotykaną do tej pory w tego typu serwisach jest rozbudowany dział ogłoszeń. Zarejestrowani użytkownicy za darmo mogą wystawiać na sprzedaż części i akcesoria rowerowe dzięki czemu łatwo może dojść do transakcji pomiędzy zainteresowanymi.

Bardzo przydatną funkcją jest umożliwienie każdemu użytkownikowi prowadzenie własnego bloga oraz własnej galerii zdjęć. Funkcja ta umożliwia także prowadzenie bloga, galerii i forum dyskusyjnego klubom lub zrzeszeniom nie posiadającym do tej pory własnej strony internetowej. Dodatkową ciekawą funkcją jest możliwość ustawienia widoczności forum tylko dla zaproszonych wobec czego nie proszeni goście nie mogą czytać wewnętrznych grupowych postów.

Jednak BikeFama to przede wszystkim pierwszy tego typu serwis umożliwiający pasjonatom kolarstwa ciekawe spędzenie wolnego czasu w Internecie, poznanie nowych osób, wymianę doświadczeń oraz wyrażenie własnego siebie.

BikeFama to społeczność Bikerów łącząca możliwości wielu serwisów w jednym:

– Możliwość założenia własnego profilu
– Wyszukiwanie znajomych
– Tworzenie i prowadzenie własnego bloga, galerii, filmów
– Organizację w grupach (przydatna opcja dla zrzeszeń), forum dyskusyjne
– Możliwość dodawania własnych artykułów, współtworzenia kalendarza imprez
– Darmowa baza ogłoszeń kupna i sprzedaży (każdy może zamieszczać własne ogłoszenia sprzedaży)
– Konkursy za aktywność użytkowników na stronie, co miesiąc losowanie nagród.

Chcesz pokazać swoją firmę na MamBiznes.pl? Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Bikefama.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*