Butango – ręcznie wytwarzane buty

Butango to firma oferująca swoim klientom argentyńskie, ręcznie robione szpilki i buty męskie. Do tanga i nie tylko.  W swojej ofercie ma również nowoczesną biżuterię. – Tanga uczymy się całe życie, ja tańczę dopiero dwa lata, a interes prowadzę 4 miesiące – mówi właścicielka Butango, Aleksandra Teresińska.

Wszystko zaczęło się od prostej sprawy do tanga poza tym, że potrzeba dwojga to jeszcze niezbędne są odpowiednie buty. -Dobrze ukształtowane, ładne, trzymające się nogi. Najbliższym miejscem, gdzie można było dostać takie buty był Berlin. Wnioski nasunęły się same- wszyscy do Berlina nie pojadą, wiec buty trzeba przywieźć do Warszawy. I tak narodził się pomysł na własną firmę- mówi właścicielka Butango, Aleksandra Teresińska.

– Poszłam do AIP przy Uniwersytecie Warszawskim, szybko uzyskałam pomoc w zakresie administracji, księgowości, mogłam się skoncentrować na biznesie. – Pożyczyłam pieniądze na pierwszą partię towaru, znalazłam miejsce na mojej ulubionej Starej Pradze, na terenie byłej wytwórni wódek „Koneser”. Pozostało doprowadzić pomieszczenia do stanu używalności- wspomina założycielka Butango.

Salon mieści się w XIX- wiecznej Wytwórni Wódek Koneser na warszawskiej Pradze.

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Zapraszamy na www.butango.com

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*