CebulaDeals.com

Opis projektu: CebulaDeals.com to strona, która automatycznie wyszukuje promocje w sklepach internetowych. Na początku monitorowaliśmy tylko polskie sklepy, dzisiaj monitorujemy również np. AliExpress. Naszym celem jest generowanie bodźca zakupowego. Dostarczamy w jednym miejscu ogromną ilość informacji o przecenach w sieci. W odróżnieniu od wielu stron ze zniżkami i promocjami, my prezentujemy wszystkie oferty jakie udało się znaleźć naszym botom. Dzięki czemu nasi użytkownicy mogą wyszukiwać w prosty sposób przeceny dla produktów, które ich interesują (nie tylko te, które promuje redakcja).

Skąd pomysł: Przed CebulaDeals.com stworzyliśmy projekt, który jest niedaleki Cebuli: aplikację do monitorowania popularności artykułów w prasie i mediach.

Dla kogo: Łowcy okazji cenowych, osoby szukający ciekawych produktów, promocji oraz oszczędności.

Finansowanie: Środki własne.

Model biznesowy: Generujemy zysk z prowizji za sprzedaż leadów. Sądzimy, że nasza działalność to klasyczna sytuacja „win-win”. Klient zyskuje ponieważ zapłacił za towar w dobrej cenie, sklep zyskuje ponieważ pozyskał klienta a my zyskujemy ponieważ pomogliśmy tym dwóm.

Pomysłodawcy projektu: Bartłomiej Tadych – główny pomysłodawca i wykonawca, w IT od 10 lat.

Konkurencja: Na rynku istnieje sporo projektów związanych z przecenami i promocjami, jednak my robimy to w zupełnie inny sposób (z bardzo dużą automatyzacją).

Globalnie czy lokalnie: W tym momencie skupiamy się na rynku polskim.

Najbliższe cele: Chcemy pozyskać jeszcze więcej sklepów internetowych. Oprócz tego planujemy aplikacje na telefon komórkowy.

CebulaDeals.com

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*