Ranking kont firmowych

Chatlo.pl – poznaj ludzi blisko Ciebie

Opis projektu: Produkt jest w fazie otwartych testów. Użytkownicy mogą z niego swobodnie korzystać.

Branża / kategoria: gry i rozrywka, life style, turystyka

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Codziennie mijamy ludzi, którzy mieszkają blisko nas, a których nie znamy. Warto poznać środowisko w którym mieszkamy lub do którego się właśnie wprowadziliśmy. Aplikacja pomaga również z poznawaniu ludzi, gdy jesteśmy przejazdem w mieście i chcemy ograniczyć pole wyszukiwania do najbliższej okolicy.

Dla kogo: Osoby, które chcą poznać ludzi, których codziennie mijają w drodze do pracy jak i nowych ludzi w obcym mieście.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Jan Świst – programista z wieloletnim doświadczeniem nabytym podczas różnorodnych projektów (również własnych m.in. aplikacja Beer Hunter (dawniej Browarek), która zagościła na głównej stronie portalu wykop.pl).

Konkurencja: Projekt jest porównywany do Tindera, ale zakres Chatlo.pl jest dużo szerszy. Chodzi o poznanie ludzi, którzy faktycznie są blisko i chcą wyskoczyć razem na piwo czy imprezę jak i również pozwiedzać nowe miasto z kimś kto już mieszka na miejscu (wystarczy spojrzeć ile jest zapytań osób przyjezdnych prośbami o oprowadzenie po mieście na różnych grupach na Facebooku). Tak naprawdę to sami użytkownicy decydują do czego służy aplikacja 🙂

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Platforma na razie się rozwija. Aktualnie można się na nią zalogować przy pomocy Facebooka jak i są obsługiwane hashtagi (dla odfiltrowania nieinteresujących nas wątków). Najważniejsze w tym momencie to zdobycie jak największej ilości użytkowników – tylko wtedy aplikacja ma sens 🙂

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Chatlo.pl – poznaj ludzi blisko Ciebie

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.