CzyWiesz.pl – serwis pełen ciekawostek

Fascynowanie się ciekawostkami dotyczy wszystkich, nie tylko mężczyzn. Dlatego powstał serwis CzyWiesz.pl gromadzący intrygujące informacje z różnych dziedzin.

CzyWiesz.pl ma formułę otwartą. Użytkownik może sam pisać ciekawostki, a gdy wie na jakiś temat więcej od autora opublikowanego tekstu, może się tą wiedzą podzielić dopisując nowe informacje lub polemizując w komentarzu. Użytkownik CzyWiesz.pl jest zatem twórcą treści, a nie tylko biernym czytelnikiem.

Serwis przedstawia wiedzę w atrakcyjny sposób. Layout serwisu został oparty na nasyconych kolorach  i motywie kart do gry. Taka forma graficzna stymuluje umysł, dostarczając jednocześnie inteligentnej rozrywki.

Docelowym użytkownikiem portalu są osoby, którzy mają szerokie zainteresowania, cenią towarzyski styl życia, lubią sypać kawałami i ciekawymi tematami.  

CzyWiesz.pl zostało podzielone na siedem kategorii tematycznych: Historia, Ludzie, Natura, Sport, Technika, Zdrowie i Inne. Istniejąca baza kilkuset ciekawostek, jest codziennie powiększana. O odpowiedni poziom materiałów troszczy się redakcja złożona z ekspertów i pasjonatów. Redakcja CzyWiesz.pl ma w szeregach specjalistów od historii, socjologii, matematyki.

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

CzyWiesz.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*