Digitare.pl – tu zamówisz stronę www

Opis projektu: Rozwijamy serwis do zamawiania stron internetowych dla firm. Dostawcami są zweryfikowani przez nas doświadczeni webmasterzy pracujący całkowicie zdalnie.
Proces zakupu i tworzenia strony przebiega w pełni online i ma stały harmonogram: wybór szablonu i domeny, dodanie treści na stronę, zgłaszanie uwag do projektu przez umieszczanie na nim komentarzy, uruchomienie strony.
Webmaster otrzymuje na start zainstalowanego i skonfigurowanego przez nas WordPressa – jego zadaniem jest wykonanie strony według wymagań Klienta.
Gwarantujemy zwrot środków, jeśli strona nie spełni wymagań Klienta.
Działamy już pod adresem https://digitare.pl. Nasi webmasterzy czekają zwarci i gotowi na nowe zlecenia. Jesteśmy na etapie promowania serwisu i zdobywania klientów.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Pracowaliśmy nad obszernym serwisem informacyjnym skierowanym do wielu branż. Zauważyliśmy, że na rynku marketingu internetowego brakuje miejsca dla klientów, którzy nie znają się na tworzeniu stron internetowych oraz webmasterów, którzy woleliby pracować w usystematyzowany sposób i mieć zapewnione konkretne zlecenia zamiast szukać ich na własną rękę w sieci.

Dla kogo: Naszymi klientami są mikro i małe przedsiębiorstwa, które chcą odświeżyć swoją stronę internetową lub stworzyć ją od zera. Celujemy też w nowo powstające start-upy, które chcą zaistnieć ze swoim biznesem w Internecie.

Finansowanie: inne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Nasz zespół składa się z sześciu młodych entuzjastów doświadczonych w rozwoju serwisów internetowych, marketingu internetowym i programowaniu.

Konkurencja: Naszą konkurencją są małe agencje kreatywne , niezależni webmasterzy i kreatory. Nie ma jednak dostępnej na polskim rynku takiej samej usługi jak digitare.pl. Na rynku międzynarodowym naszą najbliższą konkurencją jest 99designs.com.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Chcemy przekonać się, czy usługa, którą stworzyliśmy w oparciu o badania rynkowe, jest rzeczywiście potrzebna na rynku w takiej formie.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Digitare.pl – tu zamówisz stronę www

Dodaj start-up