Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Domuly

Opis projektu: Domuly jest platformą internetową dedykowaną dla biur nieruchomości, dzięki którym możliwe jest zarządzanie ofertami mieszkań, domów itd. Aplikacja jest ukończona i wdrożona lecz cały czas się rozwija.

Branża / kategoria: nieruchomości

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Impulsem do prac nad aplikacją Domuly było stworzenie narzędzia nowoczesnego i zarazem prostego, takiego które będzie doskonale pasowało do obecnych trendów.

Dla kogo: Biura nieruchomości lecz także deweloperzy budowlani

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Zespół składa się z doświadczonych osób, obeznanych doskonale w technologiach internetowych. Najbardziej doświadczonym członkiem zespołu jest CEO Michał Rygielski, który z programowaniem związany jest od 1998 roku. Jest on laureatem pierwszego miejsca na najlepszy startup organizowanego przez Smart Space z Torunia w ramach projektu Scale Demo Day.

Konkurencja: Nie będziemy wymieniać konkretnych nazw. Po prostu wszystkie aplikacje internetowe do zarządzania nieruchomościami.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Dalszy rozwój, możliwość pozyskania inwestora.

Zespół: 2 pracowników

Lokalizacja: (kujawsko-pomorskie)

Domuly

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.