E-asystent – Twój osobisty asystent

Z idei poprawienia komfortu życia i dbałości o jakość życia powstał pomysł na firmę e-asystent. Nasi Klienci zawsze mogą zwrócić się do nas po pomoc praktycznie w każdej sprawie i w każdym czasie. Dzięki nam mogą poświęcać swój czas na bardziej twórcze czynności, na realizację swoich marzeń, na rzeczy naprawdę ważne.

E-ASYSTENT – outsourcing 24 h dla firm!

Zwolnienia, choroby, zwiększona produkcja – już teraz każda firma może błyskawicznie zlikwidować “wąskie gardła” i racjonalnie dysponować czasem swoich pracowników, zatrudniając nas na tygodnie, dni, a nawet godziny!

Nasi pracownicy na miejscu i on-line są do Państwa dyspozycji 356 dni w roku, 24 godziny na dobę. Nasza baza prawie 200 współpracowników pozwala na rozwiązanie problemów personalnych każdej firmy!

Jak pracujemy?

Prosto, szybko, o każdej porze!

Klient pisze maila/smsa/dzwonio każdej porze dnia i nocy. Mówi nam, co mamy zrobić. Odpowiadamy od razu: a) czy da się to zrobić, b) w jakim czasie, c) za ile. Potwierdza zlecenie smsem lub mailem. Ruszamy do pracy!

Zawsze na czas oddajemy/wykonujemy pracę.

Fakturujemy usługi od ręki bądź za pomocą Konta Klienta, umożliwiającego śledzenie zamówień, historii zleceń, korzystanie z systemów rabatów i promocji oraz rozliczenia w zadeklarowanym przedziale czasowym.

Pozostaje nam tylko zaprosić Państwa do współpracy i odwiedzenia naszej strony:

www.e-asystent.com

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

e-asystent na urlopie

27 lipca 2009 Odpowiedz

Polecacie serwis, który jest właśnie w przebudowie 🙂

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*