Essor – doradztwo personalne

Essor, to dynamicznie rozwijająca się agencja obejmująca zatrudnienie, doradztwo personalne oraz szkolenia. Na rzecz Essor pracuje wykwalifikowany personel z zakresu HR oraz psychologii, który gwarantuje otwartość na potrzeby naszych kandydatów poszukujących pracy oraz profesjonalne podejście i elastyczność dla klientów poszukujących odpowiedniego personelu.

Pomysł stworzenia naszej firmy rodził się powili w naszych głowach odkąd zaczęłyśmy studia na kierunku doradztwo zawodowe i personalne. Zawsze marzyłyśmy o stworzeniu agencji, która będzie na wysokim poziomie świadczyła usługi doradcze oraz pośrednictwa pracy z nastawieniem zarówno i na Klienta, jak i Kandydata.

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu:

doradztwo personalne
– rekrutacje pracowników tymczasowych
– rekrutacje pracowników na stałe
– Try & Hire
– poradnictwo zawodowe/budowanie ścieżki kariery
– szkolenia

To, co nas wyróżnia to indywidualne podejście zarówno do klientów jak i kandydatów. Za cel stawiamy sobie wysoką jakość oferowanych usług, dlatego nasza współpraca nie kończy się z momentem podpisania umowy.

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Essor.com.pl

var nsix_params = new Object();
nsix_params.fcolor = '#3c5';//
nsix_params.adareas = ['intertext1'];//
document.write('’);
// –>

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

sjp

27 marca 2009 Odpowiedz

essor.pl, Brak informacji o domenie essor.pl w bazie Registry NASK.

tiaa….

Avatar

dziubin

9 kwietnia 2009 Odpowiedz

TRAGEDIA, pomysł rozumiem nie jest niczym nowym – może macie specyficzne podejście, ale … projekt WWW odrzuca na wejściu. Rozumiem, że miało byc czytelnie, wyszło bardzo brzydko – czionki nieładne, logo jakby w Paincie robione. Nie zachęcacie ani pracowników, ani pracodawców. Życze szybkich zmian i Powodzenia!!

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*