Fotomody.pl – fotografia mody

Fotomody.pl to serwis skupiający profesjonalistów związanych z fotografią mody. To portal społecznościowy dla wszystkich osób z branży, które chcą współtworzyć platformę wymiany informacji, prezentować swoje dokonania i nawiązywać nowe, ciekawe znajomości.  

Zarejestrowani użytkownicy portalu mają możliwość stworzenia własnego portfolio, w którym mogą umieścić zdjęcia i szczegółowe informacje o sobie. Osoby tworzące społeczność www.fotomody.pl nie występują anonimowo – każde konto jest opatrzone imieniem i nazwiskiem użytkownika, co gwarantuje wiarygodność i nadaje serwisowi profesjonalny charakter.  

Fotomody.pl jest rozbudowanym portalem udostępniającym swoim użytkownikom szereg ciekawych funkcjonalności. Serwis pozwala skupić się profesjonalistom w grupy, utworzone według poszczególnych rodzajów działalności: fotograf, modelka, model, wizażysta/stylista, fryzjer, projektant, studio fotograficzne. Nawiązywaniu ciekawych zawodowych kontaktów służy systemem wiadomości prywatnych i możliwość dodawania znajomych do kontaktów.

Portal ma również wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której można łatwo odnaleźć profil danej osoby, wpisując jej imię i nazwisko. Można też wyszukiwać użytkowników z wybranego województwa lub miejscowości. Ponadto użytkowników można filtrować według dostępnych kryteriów, a otrzymane wyniki sortować rosnąco lub malejąco.

Fotomody.pl to portal dla zajmujących się fotografią mody profesjonalistów. Dlatego specjalną ofertę kieruje do firm – osoby prowadzące studio fotograficzne mogą w swoim profilu umieścić opis studia i jego wyposażenia oraz opublikować cennik usług, a także dodawać zdjęcia. Istnieje również możliwość zaznaczenia siedziby studia na mapie.

Profesjonalny charakter portalu wspomaga dodatkowo wiarygodny system oceniania. Każdy użytkownik współpracujący z inną osobą zarejestrowaną w portalu ma możliwość wystawienia mu rekomendacji. Ponadto użytkownicy serwisu mogą publikować w nim ogłoszenia na temat nowych projektów fotograficznych, organizacji sesji zdjęciowych bądź poszukiwania osób do współpracy, a także oferty wypożyczenia sprzętu fotograficznego. Poza treścią ogłoszenia użytkownik ma możliwość dołączenia do niego zdjęć.

Serwis jest stale rozbudowywany i poszerzany o nowe funkcjonalności w oparciu o sugestie jego użytkowników. Wszystkich profesjonalistów z branży fotografii mody zachęcamy więc do rejestracji na www.fotomody.pl. Mamy nadzieję, że stworzenie profilu w serwisie przyczyni się do nawiązania wielu ciekawych kontaktów między ludźmi, którzy dzielą swoją pasję.

Fotomody.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*