Hobbyteka.pl – by łączyć ludzi z pasją

Portal Hobbyteka.pl jest portalem społecznościowym skupiającym ludzi z pasją, chcących poznać innych hobbystów, wymienić się doświadczeniami, informacjami, zorganizować spotkanie bądź zlot.

Portal powstał z myślą o wszystkich hobbystach, którzy nie mają pojęcia, że po drugiej stronie ulicy, w sąsiednim mieście lub na drugim końcu Polski mieszka ktoś, kto ma podobne zainteresowania i chce wymienić się doświadczeniami lub zaprezentować światu swoje zbiory bądź osiągnięcia.

Serwis umożliwia jest tworzenie zamkniętych bądź otwartych grup znajomych. Oferuje także funkcje, które ułatwiają komunikację, odnajdywanie ludzi o podobnych zainteresowaniach, tworzenie otwartych bądź zamkniętych grup zainteresowań, filtrowanie ogłoszeń oraz powiadomień o imprezach. Dzięki tym funkcjonalnościom można łatwo się dowiedzieć, co wydarzy się w twojej okolicy lub na drugim końcu Polski.

Jeżeli chcesz coś sprzedać, kupić lub zamienić – portal umożliwia zamieszczanie darmowych ogłoszeń. Mapa z zaznaczonym miejscem wydarzenia ułatwi Ci podjęcie decyzji o wybraniu się tam, a ograniczenie obszaru oraz zainteresowań pozwoli otrzymywać jedynie te ogłoszenia, które naprawdę Cię interesują. Dzięki galerii możesz zaprezentować swoje (i nie tylko) zdjęcia, teksty (i wiele innych).

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Hobbyteka.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*