HumanWay – skuteczne zarządzanie rekrutacją

HumanWay to nowe podejście do rekrutacji przez Internet. Wykorzystujemy najlepsze cechy poczty e-mail i łączymy je z intuicyjną aplikacją, która zrobi za Ciebie wszystko to, czego nie lubisz robić. Po ludzku.

Dla kogo powstał HumanWay?

Jeśli Twoja firma wymaga prowadzenia stałej rekrutacji, dostajesz zbyt wiele CV na e-mail i uważasz, że wyłowienie wśród nich idealnego kandydata do pracy przestało być efektywne – skorzystaj z naszej aplikacji. Pomożemy Ci.

Ludzkie podejście do rekrutacji online

Projektując HumanWay skupiliśmy się na tym, by korzystanie z narzędzia nie wymagało szkoleń i kursów. Co więcej – wierzymy, że używanie HumanWay jest równie proste co obsługa programu do poczty elektronicznej lub popularnego serwisu społecznościowego. Bez nauki, bez kłopotów.

Rekrutacja od A do Z

Za pomocą HumanWay przeprowadzisz cały proces rekrutacyjny. Z nami stworzysz i opublikujesz idealną ofertę pracy, zbierzesz odpowiedzi kandydatów, pozyskasz opinie o kandydatach od ich przyszłych przełożonych, posegregujesz aplikacje oraz przeprowadzisz pełną komunikację z kandydatami. Prosto i wygodnie.

HumanWay.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

Krzysztof Rosiak

1 marca 2009 Odpowiedz

Bardzo ciekawy produkt. Testowałem – faktycznie bardzo intuicyjny! Teraz niestety raczej zwalniamy, ale przy zmianie koniunktury na pewno rozważymy zakup.

Avatar

Krzysztof Rosiak

8 marca 2009 Odpowiedz

A poza tym przepraszam za kryptoreklame

Avatar

ag

28 maja 2011 Odpowiedz

A ja polecam startpraca.pl. system bardzo podobny, można też wziąć na próbę na 2 miesiące

Avatar

illo

28 lutego 2013 Odpowiedz

Takie narzędzia to ogromne wsparcie dla managera HR, który musi dobrać kadrę spośród zazwyczaj bardzo dużej ilości aplikacji. Zresztą duzo się pisze, choćby na http://www.optihr.pl/, o tego rodzaju udogodnieniach, pomocnych w pracy.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*