iSing.pl – karaoke dla każdego

Pod adresem iSing.pl wystartował serwis rozrywkowo – społecznościowy dla miłośników śpiewania i karaoke, który umożliwia nagranie własnej wersji piosenki wraz z akompaniamentem muzycznym.

Serwis iSing udostępnia setki profesjonalnych podkładów muzycznych, każdy w wersji dla początkujących i zaawansowanych (z linią i bez linii melodycznej). Wśród nich znajdziemy zarówno znane każdemu klasyki, jak również nowe hity z list przebojów.

„Chcieliśmy stworzyć miejsce do śpiewania, zarówno dla ludzi bawiących się przy karaoke na imprezach, jak również dla tych, których pasją jest śpiewanie” mówi Jakub Kaczmarek, współtwórca serwisu. „Brak takiego miejsca skutkuje poważnym piractwem i małą świadomością wśród ludzi, którzy chcieliby zaprezentować swoją twórczość. Nasza działalność jest w 100% legalna, bardzo ważne jest dla nas zapewnienie komfortu legalnego śpiewania” – dodaje.

Na iSing.pl można łatwo nawiązać nowe znajomości i śpiewać ze znajomymi. Co ważne, użytkownik może nagrywać piosenki i decydować czy chce pokazać swoje nagrania tylko znajomym, zachować tylko dla siebie lub upublicznić dla wszystkich na profilu użytkownika.

„Naszym celem było maksymalne uproszczenie dostępu do śpiewania i nagrywania, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Aby się nagrać, wystarczy zwykły mikrofon. Linia melodyczna i animacja tekstu sprawiają, że śpiewanie jest naprawdę łatwe i satysfakcjonujące.” – zapewnia współtwórca serwisu.

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

iSing.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

martin

29 kwietnia 2009 Odpowiedz

wg mnie superrr… mega rozrywka..za takie cos moge nawet placic 🙂

Avatar

Grzegorz

11 lutego 2012 Odpowiedz

Strona zaczyna schodzić na psy :/ .

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*