JaStawiam.pl w Internecie

W Internecie pojawił się nowy serwis internetowy JaStawiam.pl, pierwszy w Polsce serwis, dzięki któremu można postawić piwo lub kawę, zaprzyjaźnionej osobie bądź kontrahentowi. Łatwo i wygodnie, oczywiście za pośrednictwem Internetu.

Pomysł na serwis JaStawiam.pl przyszedł wraz z popularnością serwisów społecznościowych. Użytkownicy portali społecznościowych czy Forumowicze, przesyłają sobie wirtualne prezenty, dlaczego więc nie umożliwić Im przesyłania całkowicie realnych? Serwis odpowiada na pytanie jak za pośrednictwem Internetu podziękować za radę lub przysługę, nie tylko słowem, ale i miłym gestem.

Serwis jastawiam.pl, w pierwszym okresie swojej działalności zaprasza użytkowników do barów, pubów i kawiarni, na piwo i kawę, wkrótce będzie można postawić komuś pizzę. Kolejnym krokiem będą dostawy „postawionych” prezentów do domu. Oczywiście serwis jastawiam.pl będzie regularnie powiększał ofertę
proponowanych upominków.

Zasady działania serwisu są proste. Zalogowany użytkownik A wybiera z listy produktów ten, który chce „postawić” koledze/szefowi/kontrahentowi. Może również wpisać krótki tekst, np. „Dziękuję za bardzo szybką przesyłkę”, albo „Fajnie was zobaczyć chociaż na zdjęciach, przechylcie za mnie kufel”, itd.

Po wybraniu produktu i dokonaniu płatności, Osoba B, czyli „obdarowana” dostaje powiadomienie SMS i/lub e-mail. Aby odebrać prezent Osoba B udaje się do jednego z lokali zarejestrowanych w serwisie. Serwis potwierdza prawidłowość zamówienia. I już, można przechylić kufel czy filiżankę delektując się również atmosferą lokalu.

JaStawiam.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*