JednyGłosem.pl – wyraź swoje poglądy

Jednymglosem.pl to serwis dla osób interesujących się polityką, którzy mają poglądy i nie boją się ich wygłaszać. Ideą portalu jest wypromowanie młodych ludzi, przyszłych liderów politycznych oraz zaktywizowanie do czynnego udziału w życiu publicznym, przede wszystkim młodzieży. W tym celu udostępniono szereg narzędzi, które budują wartość danej osoby i jej poglądów.

Każdy z użytkowników ma możliwość udziału w debatach, wyrażania swoich opinii, a tym samym promowania samego siebie. Popularność liczona jest na podstawie głosów Poparcia wystawianych przez innych użytkowników.

Liczymy, że Najpopularniejsi spośród Was na trwałe zagoszczą na polskiej scenie politycznej, którą w serwisie obrazuje Wirtualny Sejm. Wierzymy, że przyszłość tkwi w młodzieży i jej głos jest sam w sobie siłą. Razem chcemy budować zaplecze polskiej polityki, szukać i kreować liderów.

Narzędzia dostępne na serwisie to:

Wirtualny Sejm – który jest odzwierciedleniem popularności poszczególnych użytkowników,

Ludzie – którzy mimo różnic, potrafią wspólnie działać (stąd nazwa serwisu Jednym Głosem),

Spersonalizowany profil – odpowiadający poglądom danej osoby, dziedzinom, w których czuje się najlepiej oraz sympatiom politycznym,

Debaty – poruszające tematy mniej lub bardziej drażliwe,

Sondaże – w postaci wyników do debat, obrazujące nastroje panujące w społeczeństwie,

Grupy i Akcje – jako narzędzia wsparcia jednostek,

Praca – w Polityce ? Postaramy się pomóc,

Inicjatywa ustawodawcza – promująca aktywną postawę obywatelską, budującą świadomość, że 100 tysięcy obywateli faktycznie ma moc sprawczą,

Alternatywna lista wyborcza – dla tych, którzy chcieliby zaisntieć w świecie polityki, ale nie sympatyzują z żadną z obecnie istniejących partii.

Chcemy im, jako naturalnym przedstawicielom społeczności JednymGłosem, umożliwić start w wyborach parlamentarnych. W chwili obecnej pracujemy nad wdrożeniem systemu sond, gdzie ręcznie będzie można definiować próbę statystyczną

Zapraszamy!

Chcesz pokazać swoją firmę na MamBiznes.pl? Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

JednymGłosem.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

endrju

27 lutego 2009 Odpowiedz

hej całkiem spoko pomysł

Avatar

Mateusz

27 lutego 2009 Odpowiedz

Serdecznie zapraszamy. Wejdź i przekonaj się, czy warto, a zapewniam, że tak 😉

Avatar

Kamil Król

28 lutego 2009 Odpowiedz

rozumiem ze Opcje wyboru maja zachęcić posłów do sięgania po młody narybek ? ciekawey pomysl – w sumie w niektorych debatach juz sie wypowiedzialo prawie po 100 osob – a to juz jakis zapas glosow – 1000 osob i mamy sondaż na równi z obosem – powodzenia !

Avatar

:)

1 marca 2009 Odpowiedz

Polecam, świetna stronka!

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*