JobBook.pl – wyszukiwarka ofert pracy

JobBook.pl to najnowszy agregator i multiwyszukiwarka ofert pracy, dzięki której każdy użytkownik, w łatwy sposób może wyszukac ciekawe oferty stanowisk pracy, dostępne w różnych serwisach internetowych. JobBook.pl pozwala użytkownikom oszczędzić czas, który poświęcają na poszukiwanie wymarzonej pracy.

Do listy rezultatów każdy użytkownik ma dostęp z jednego miejsca, a jeśli zechce przejrzeć szczegóły – serwis wskaże bezpośrednie źródło zamieszczenia oferty.

Dodatkową funkcjonalnością oferowaną przez serwis jest opcja newslettera, dzięki której kompletny raport zawierający oferty spełniające podane przez Ciebie kryteria zostanie przesłany bezpośrednio na Twój e-mail. Możesz zapisać się i otrzymywać raport codziennie lub raz w tygodniu.

Nie trać czasu na żmudne poszukiwania pracy w wielu serwisach oddzielnie. Odwiedź JobBook.pl i zobacz jak działa nasz agregator!

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

JobBook.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

dziubin

15 kwietnia 2009 Odpowiedz

Bardzo Ciekawy projekt, podoba mi się wyświetlanie wyników, jak w nagłówkach gazet, co ważne – wiadomo dokładnie skąd zaczerpinięta została oferta, kawał dobrze wykonanej pracy ale troszke to przypomina Jobrapido (z założenia) Życzę Ogromnego Sukcesu !!!

Avatar

ArturZ

15 kwietnia 2009 Odpowiedz

Wyszukiwarka fajna, chociaż domena to mi się nie podoba, no i szkoda, że tylko w trzech serwisach wyszukuje.

Ja swoją wyszukiwarkę ofert zrobiłem w godzinę 🙂
http://GdzieJestPraca.pl

Avatar

Andy

15 kwietnia 2009 Odpowiedz

Bardzo oryginalnie zrobiona wyszukiwarka.
@ArturZ – jak klikniesz w przycisk „następna strona z wynikami”, to są następne 3, a później następne 😉

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*