JobMatch.pl – dopasuj swoje CV

Jobmatch.pl jest nową na polskim rynku internetową platformą rekrutacyjną. W ramach JOBMATCH po raz pierwszy w Polsce zastosowano moduł SCORING, który dokonuje pomiaru dopasowania kandydatów do ofert pracy zamieszczanych przez pracodawców.

Informacje o dopasowaniu są dostępne zarówno dla pracodawcy jak i kandydatów. Zamieszczanie ogłoszeń w systemie i korzystanie z jego funkcjonalności jest darmowe. Partnerem merytorycznym projektu JOBMATCH jest najstarsza polska firma rekrutacyjna Sedlak & Sedlak.

Po zaledwie miesiącu od momentu opublikowania wersji beta, z systemu korzysta już ponad 100 podmiotów, w tym uznane na rynku firmy m.in. Bahlsen, Sygnity, Impel Job Service czy AVIVA Commercial Union.

Oprócz mierzenia dopasowania, portal JOBMATCH.pl wspomaga cały proces rekrutacyjny umożliwiając zarządzanie CV, nadawanie statusów i dodawanie notatek, jak również komunikację z kandydatami z poziomu systemu. Aby korzystać z systemu wystarczy zarejestrować się w JOBMATCH i utworzyć własne konto pracodawcy lub kandydata.

Pracodawca może również przeszukać całą bazę CV osób zarejestrowanych w systemie JOBMATCH. Wynikiem takiego wyszukania jest również lista kandydatów uporządkowana wg dopasowania.

Kandydaci korzystający z JOBMATCH obserwują swoje dopasowanie na stanowiska na które aplikują, oraz dostają informację o dopasowaniu ich profilu do stanowisk pracy w interesujących ich kategoriach stanowisk. Kandydat w JOBMATCH może na bieżąco doprecyzowywać swoje CV a co za tym idzie zwiększać szansę na zatrudnienie.

Prowadzisz małą firmę i chciałbyś zaprezentować ją użytkownikom MamBiznes.pl? Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl.

JobMatch.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*