Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

KochamAntyki.pl

Niedawno wystartował nowy serwis o nazwie KochamAnyki.pl. Jest to ogólnopolski portal społecznościowy o antykach i sztuce dawnej. Twórcy serwisu chcą aby było to miejsce spotkań kolekcjonerów, antykwariuszy, estetów i miłośników sztuki.

Na łamach portalu publikowane są artykuły i wywiady tematyczne, prowadzone jest kalendarium giełd staroci i innych wydarzeń kulturalnych. Użytkownicy mogą skorzystać również z branżowego katalogu firm, instytucji i stron kolekcjonerskich.

Prowadzisz małą firmę i chciałbyś zaprezentować ją użytkownikom MamBiznes.pl w zakładce „Start-up”? Napisz na adres [email protected]

Zdaniem pomysłodawców witryny ciekawą i dodatkową usługą jest profesjonalna identyfikacja i wycena antyków staroci oferowana dzięki współpracy portalu z antykwariuszami i marszandami sztuki. Miłośników staroci zainteresuje również cykl porad prawnych, prowadzonych przez specjalistę w tej dziedzinie.

KochamAntyki.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.