Krypty.net

Krypty.net to porównywarka kursów krypto walut. Serwis ma zadanie dostarczać użytkownikom aktualnych i rzetelnych notowań walut cyfrowych: bitcoina (BTC), litecoina (LTC) i innych. 

Serwis zrodził się z prostej, dotąd niezaspokojonej potrzeby jaką było zestawienie w jednym miejscu wszystkich popularnych giełd krypto walut. Znaczna, stale rosnąca liczba walut cyfrowych i giełd oznacza większe możliwości dla inwestorów, entuzjastów, obserwatorów i analityków, ale paradoksalnie utrudnia analizę i wybór najlepszej oferty.

– Uruchomienie porównywarki kursów krypto walut planowaliśmy od jakiegoś czasu, teraz nadszedł czas jej oficjalnego startu – rynek, chociaż młody, dynamiczny i jeszcze bardzo zmienny, jeśli chodzi o kursy, bardzo szybko dojrzewa. Wydaje się, że nie ma już odwrotu od tych rewolucyjnych zmian, które mogą doprowadzić do odejścia w przeszłość finansjery jaką znamy – wyjaśnia Marcin Borek.

Porównywarka Krypty.net nie tylko na bieżąco porównuje kursy krypto walut. Jej użytkownicy mogą także założyć konta w prezentowanych giełdach, wyświetlić wykresy notowań, a śledzący konto na Tweeterze codziennie otrzymują aktualne kursy rynkowe w postaci automatycznych tweetów. 

Krypty.net

Dodaj start-up


Komentarze

Jogi

14 lipca 2015 Odpowiedz

po cichu śledzę temat i coraz więcej się o tym mówi. Ciekawe, czy za rok, dwa to się upowszechni.

Sama porównywarka fajna, ładna, domena z jajem;)

Max

6 września 2015 Odpowiedz

Co za idiotyczna domena. Idealnie nadaje się na porównywarkę domów pogrzebowych lub czegoś podobnego

BusinessEmpire

7 kwietnia 2016 Odpowiedz

Nowy portal biznesowo-lifesylowy, startup z Wrocławia.

http://www.businessempire.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*