Mojaulica.pl – lokalizacja ma znaczenie

Mojaulica.pl to pierwszy serwis Internetowy na którym potencjalny nabywca nieruchomości może nie tylko znaleźć wymarzony dom czy mieszkanie, ale również dowiedzieć się wszystkiego na temat okolicy w której zamieszka.

Serwis dostarcza informacji na temat bezpieczeństwa, profilu mieszkańców, potencjalnych niedogodności, poziomu szkół a także wskazuje na mapie najważniejsze obiekty w otoczeniu nieruchomości!

Mojaulica.pl to przedsięwzięcie całkowicie innowacyjne, rewolucjonizujące obecne sposoby wyszukiwania nieruchomości w Internecie. Za pośrednictwem portalu, użytkownik może sprawdzić pod każdym względem lokalizację przyszłego miejsca zamieszkania, biorąc pod uwagę takie kwestie jak bezpieczeństwo, poziom życia, niedogodności, strukturę mieszkańców oraz niezbędne obiekty w okolicy nieruchomości.

Ponadto użytkownik jest przeprowadzany przez wszystkie etapy związane ze zmianą miejsca zamieszkania od określenia lokalizacji, poprzez wybranie konkretnej nieruchomości, firmy remontowej, materiałów wykończeniowych do znalezienia odpowiedniej instytucji, która zajmie się finansowaniem i obsługą transakcji od strony prawnej. Użytkownik, może również skorzystać z innowacyjnego forum internetowego na którym, pozna sąsiadów i podzieli się z nimi swoimi ulubionymi miejscami w mieście poprzez wskazanie ich na interaktywnej mapie!

Mojaulica.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

Prkz

17 grudnia 2008 Odpowiedz

wypas, nareszcie cos wiecej niz same oferty!

Avatar

cyan

28 grudnia 2008 Odpowiedz

No świetnie, tylko kto będzie dostarczał kontentu do tego serwisu? Internauci? – niby skąd mieliby mieć motywację do opisywania swojej okolicy? Redakcja – okej, ale to będzie sporo kosztować, a modelu biznesowego na razie nie widać.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*