Ranking kont firmowych

Motonegocjator.pl – nowe jakośc w sposobie zakupu auta

Opis projektu: Motonegocjator.pl działa na zasadzie wielomarkowego wirtualnego salonu sprzedaży aut nowych w Polsce. Nie nazwałbym nas jednak pośrednikami a bardziej firmą doradczą oferującą klientom dostęp do intuicyjnego i interaktywnego serwisu internetowego celem porównania aktualnych ofert od dilerów z całej Polski, bez wychodzenia z domu, bez negocjacji, w ciągu max 96h oraz bezpłatnie.
Innymi słowy, dostarczamy czytelnych ofert pomagających podjąć właściwa decyzje, by ograniczyć ilość wizyt w salonach sprzedaży i skrócić czas oczekiwania na nowe auto.

Branża / kategoria: motoryzacja

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Założyciel i pomysłodawca firmy jest pasjonatem motoryzacji, związanym z ta branżą od wielu lat.
Monitorując trendy na rynkach motoryzacyjnych Europy Zachodnie, dotyczące głównie zmiany zachowania oraz wzrostu świadomości potencjalnych klientów, postanowił zgłębić temat w odniesieniu do rynku krajowego. Okazało się, że co prawda istnieją różnego rodzaju platformy łączące klientów bezpośrednio z usługodawcami, niemniej jednak ich model biznesowy, oraz zakres oferowanych usług zdecydowanie się różni. Na bazie jego doświadczeń , obserwacji oraz adaptacji modelu biznesowego z krajów Europy Zachodniej powstał pomysł na motonegocjator.pl

Dla kogo: K+K Sp. z o.o – spółka zarządzająca portalem Motonegocjator.pl kooperuje wyłącznie z autoryzowanymi salonami sprzedaży, co daje gwarancje bezpiecznego zakupu oraz dostęp do szerokiej oferty finansowania (gotówka, leasing, kredyt) i promocji dilerów.
Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm z segmentu SOHO.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Twórcy projektu posiadają wieloletnie doświadczanie z szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej zdobyte na rynku krajowym, jak również międzynarodowym.

Konkurencja: Istnieje kilka firm działających na rynku krajowym, z tymże w nieco innym modelu biznesowym lub oferujące różny zakres usług . Kibicujemy każdej z nich, gdyż dzięki zdrowej konkurencji możemy nieustannie podnosić jakość naszych usług.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Do końca 2018 roku chcemy poszerzyć nasza ofertę o kolejne marki aut i sposoby finansowania,
wzmacniając jednocześnie dział handlowy oraz obsługi klienta.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Motonegocjator.pl – nowe jakośc w sposobie zakupu auta

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.