MotoOpcja.pl

Motoopcja.pl to platforma usług motoryzacyjnych. Narzędzie skierowane jest do podmiotów szukających nowych zleceń oraz klientów szukających sprawdzonego warsztatu, firmy wulkanizacyjnej lub wykonawcy innych usług.

Usługodawcy posiadający profil w serwisie otrzymują co 24h powiadomienie o nowych zleceniach w województwie, w którym funkcjonują. Prosty system składania ofert pozwala zabiegać o nowe zlecenia. Jeśli usługodawca świadczy więcej usług, ma możliwość bezpłatnego promowania każdej z nich osobno za pomocą funkcji „Wykonam usługę”.

Chcesz zaprezentować swój projekt użytkownikom MamBiznes.pl w zakładce „Start-up”? Napisz na adres [email protected]

Zleceniodawca za pomocą funkcji „Zlecę usługę” sprawdzi kto oferuje najlepsze warunki wykonania usług: auto naprawa, transport, części samochodowe, wulkanizacja, tuning i wiele innych . Wypełniając tylko jeden formularz wysyła zapytanie do wszystkich wykonawców w swoim regionie, wyznaczając przy tym czas oczekiwania na oferty.

Witryna to także społeczność motoryzacyjna różniąca się tym od konkurencji, że właściciel wprowadzając dane auta wypełnia informacje przydatne innym użytkownikom, chociażby podczas zakupu podobnego modelu (jakie usterki zauważyłem, co najbardziej cenię itd.).

MotoOpcja.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

mistic

5 lipca 2011 Odpowiedz

Życzę sukcesów !

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*