MusicCv.com – dla muzycznie pozytywnych

Jak odnaleźć gitarzystę który inspiruje się klasycznym rockiem lub tylko death metalem? Jak znaleźć DJ, który chce eksperymentować z muzyką klasyczna? Obleganie różnych portali z ogłoszeniami, ustawianie opisów na komunikatorach lub wydawanie majątku na telefony do znajomych – kto tego nie zna? Postanowiliśmy uprościć życie wszystkim osobom z branży muzycznej oraz potraktować muzyków tak, jak traktowani są potencjalni pracownicy przez swojego pracodawcę.

„MusicCV” to portal stworzony dla wszystkich osób które mają jakikolwiek związek z muzyką lub branża muzyczną. Jesteśmy osobami powiązanymi z nią bezpośrednio więc wiemy, z jakimi problemami borykają się osoby grające w zespołach, organizujące koncerty, wynajmujące studia nagrań, prowadzące agencje koncertowe. Wiemy również, jak bagatelizowana jest rola muzyka w naszym kraju. Dla nas muzyka nie stanowi „miłego dodatku” do życia, lecz jest jego fundamentem.

Nieważne czy grasz na gitarze, śpiewasz, lub miksujesz – jeżeli podchodzisz do tego co robisz na poważnie, to znaczy ze „MusicCv” jest miejscem dla Ciebie. Stworzenie swojego indywidualnego CV pozwoli ci zaprezentować swój dorobek muzyczny innym muzykom i ludziom z branży muzycznej oraz zostać zauważonym na muzycznym rynku.

Prowadzisz działalność muzyczną, ale nie stać Ciebie na kosztowna reklamę? Nic prostszego – stworzenie twojej muzycznej wizytówki zapewni Tobie bycie w starannie sklasyfikowanej bazie firm powiązanych muzycznie. Pozwoli to na odnalezienie Twojej firmy wszystkim zainteresowanym. Jeżeli posiadasz agencje koncertową, firmę nagłośnieniową, organizujesz koncerty, projektujesz plakaty lub okładki, jesteś lutnikiem lub po prostu wspierasz ulubiony zespół, musisz stworzyć swoją internetową wizytówkę. Dzięki temu znajdziesz się w naszej darmowej bazie i zagwarantujesz sobie świetną reklamę oraz pozyskasz nowych klientów oraz współpracowników.

Naszym celem jest stworzenie uniwersalnej bazy danych dla osób których pasją lub pracą jest muzyka, dzięki której wszystkie potrzebne informację będą w jednym miejscu. System filtracji pozwoli na szybkie przeszukania bazy, w celu odnalezienia interesujących informacji. Chcemy aby nasz portal MUSIC CV był narzędziem używanym codziennie, które ułatwi nam wszystkim rozwijanie naszej wspólnej pasji jaką jest muzyka.

MusicCv.com

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*