MyViMu.com

MyViMu.com to serwis kolekcjonerski, który w prosty i szybki sposób umożliwia utworzenie własnego „wirtualnego muzeum”.

Moje Wirtualne Muzeum powstało z myślą o zjednoczeniu miłośników kolekcjonowania, poszukiwaczy oraz wszystkich, których pasjonuje zbieractwo. – Stworzyliśmy wirtualny świat, w którym ożywają wspomnienia, a kolekcje otrzepane z kurzu zaczynają znów błyszczeć. Odkrywane są długo strzeżone tajemnice, a poustawiane na wirtualnych półkach eksponaty okazują się być prawdziwymi skarbami – mówi Krystian Słowiński, specjalista ds. marketingu MyViMu Sp. z o.o..

Serwis MyViMu.com składa się z wielu muzeów tworzonych przez użytkowników. Każdy kolekcjoner ma możliwość założenia własnego muzeum, dodania zdjęć swoich eksponatów, dokładnego opisania i pogrupowania ich w kolekcje. Wirtualne muzea można zwiedzać całodobowo i bez ograniczeń.

Prowadzisz małą firmę i chciałbyś zaprezentować ją użytkownikom MamBiznes.pl w zakładce „Start-up”? Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Swoje wirtualne muzea zakładają nie tylko kolekcjonerzy indywidualni, ale i społeczności zgromadzone wokół miast i instytucji. W „Sali 216” można znaleźć pamiątki związane z Wojskową Służbą Geograficzną, natomiast materiały promujące swoje miasto prezentują członkowie Forum Miłośników Gostynina.

MyViMu.com to również przydatne narzędzia dla kolekcjonerów. Na podstawie wprowadzonych opisów można w łatwy sposób wygenerować karty katalogowe, które pomogą przy inwentaryzacji zbiorów.

MyViMu.com

Dodaj start-up


Komentarze

~~ADAM vel. krzyzak

4 października 2010 Odpowiedz

widze, ze ludzie dalej wierza w magie serwisow spolecznosciowych… no to powodzenia zycze ;)) bo to jest jedna wielka sciema i tyle a gdzie zarobek tego e-muzeum, poza tym nazwa jest trudna dla przecietnego uzytkownika do napisania… a jesli chce czegos poszukac w jakims katalogu to wchodze na strone ossolineum czy biblioteki narodowej… i zlikwidujcie te kody!!!

~~ADAM vel. krzyzak

4 października 2010 Odpowiedz

c.d.
a jak chce sie pochwalic cennymi przedmiotami, to umieszczam je na NK czy nawet tym nieszczesnym FB… mniejsza z tym, ze pewnie potem ktos mnie okradnie, ale przynajmniej wiecej zobaczy jaki jestem bogaty ;]

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*