MyŻeglarze.pl – woda, wiatr, przygoda

Serwis MyŻelgarze.pl wystartował 11 marca tego roku. To nowy żeglarski portal informacyjno-społecznościowy, skierowany do wszystkich żeglarzy i fanów sportów wodnych. Projekt zrodził się w odpowiedzi na potrzebę integracji polskiego środowiska żeglarskiego. Oprócz tego ma być informacji o żeglarstwie z kraju i ze świata.

MyZeglarze.pl to miejsce, gdzie spotkają się żeglarze z całej Polski niezależnie od tego, czy mają za sobą przepłynięcie wielu mil morskich, czy spędzają na łodzi tylko kilka weekendów w roku. Użytkownikiem serwisu może być każdy, kto mówi o sobie, że jego pasją jest żeglarstwo. Zaawansowanym, odnoszącym sukcesy żeglarzom daje możliwość opowiedzenia o nich, podzielenia się wrażeniami i wskazówkami. Żeglarze którzy marzą aby pójść w ślady doświadczonych kolegów, mogą o tym przeczytać, obejrzeć zdjęcia i prześledzić trasy rejsów a następnie… zrealizować swoje marzenia i umieścić w serwisie opisy, fotograficzne „trofea”, a nawet prowadzić żeglarski blog.

W części „społecznościowej” serwisu panuje prawdziwa demokracja – możliwa tylko w Internecie. Można tutaj pochwalić się swoimi dokonaniami żeglarskimi, niezależnie od ich skali. Redakcja serwisu będzie dbać o to, aby część informacyjna była regularnie zasilana najświeższymi wiadomościami żeglarskimi z całego świata. Serwis będzie też zachęcać użytkowników do współudziału w redagowaniu serwisu i przesyłania informacji z każdej, nawet najmniejszej, mariny. Dzięki tym działaniom serwis już na początku działalności stanie się nieodzownym elementem życia każdego żeglarza poszukującego informacji.

„Już w fazie projektów udało nam się nawiązać współpracę z najlepszymi polskimi żeglarzami, których obecność będzie magnesem dla pozostałych użytkowników” – mówi Kasper Orkisz, współzałożyciel serwisu.

Jednym z pierwszych zarejestrowanych użytkowników serwisu jest Mateusz Kusznierewicz – aktualny Mistrz Świata w klasie Star i złoty medalista Igrzysk Olimpijskich, który twierdzi, że serwis www.MyZeglarze.pl już stał się jego ulubionym miejscem do żeglowania w sieci.

Zapraszamy na pokład!

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

MyŻelgarze.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

sjp

12 marca 2009 Odpowiedz

Brawo, kolejni, którzy zadbali o domenę IDN…

Avatar

adi

19 marca 2009 Odpowiedz

Wiatr – woda – przygoda – czasu szkoda. Poziom wiadomości na stronie jest mizerny a wszystko przypomina mały misz-masz.

Avatar

sedzia

20 marca 2009 Odpowiedz

najważniejsze to konstruktywna krytyka!

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*