mZakupy – największe promocje w sieci

Opis projektu: mZakupy to promocje, aktualne wyprzedaże i obniżki sklepów online w jednym miejscu
mZakupy.com pozwalają na wygodne przeglądanie aktualnych ofert promocyjnych sklepów bez wychodzenia z domu.
Dzięki naszej stronie masz możliwość zapoznania się z najlepszymi ofertami znanych Ci marek, w jednym miejscu, całkowicie online.

Aktualnie wdrożona jest najnowsza wersja strony, w pełni dostępna dla użytkowników zarówno komputerów osobistych jak i urządzeń przenośnych, powstała również dedykowana aplikacja mobilna na platformę Android.

Skąd pomysł: Pomysł aplikacji wyszedł z inicjatywy dwóch firm, twórców MojaGazetka oraz firmy Outline.
Pomysłodawcy i twórcy aplikacji MojaGazetka, postanowili iść krok na przód i stowrzyć platformę, gdzie użytkownicy
będą mogli z łatwością dokonać zakupów z gazetek promocyjnych, tak w ten o to sposób powstały mZakupy.

Dla kogo: Klientem docelowym są wszyscy, którzy robią zakupy przez Internet czy to za pomocą komputera czy telefonu, a dodatkowo lubią na tym oszczędzić nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze.

Finansowanie: Całość projektu na chwilę obecną jest finansowana ze środków własnych.

Model biznesowy: Model biznesowy do CPS oraz CPC w zależności od sklepu, w przyszłej fazie projektu po wprowadzeniu nowych funkcjonalności będzie to również model abonamentowy.

Pomysłodawcy projektu: Jest to wspólne dzieło MojaGazetka oraz Outline. MojaGazetka ma wieloletnie doświadczenie w budowie marki aplikacji, która w łatwy i przejrzysty sposób pozwala na przeglądanie Gazetek Promocyjnych. Firma Outline natomiast zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych, ich rozwojem oraz marketingiem. Łącząc siły i pomysły wspólnie stworzyli aplikację mZakupy.

Konkurencja: W Polsce będą nimi Ceneo oraz Skąpiec, rynku zagranicznego na chwilę obecną nie bierzemy pod uwagę, gdyż staramy się na początku zakorzenić na rynku rodzimym. Przewaga w stosunku do wyżej wymienionych jest fakt, że gromadzimy wyłącznie produkty promocyjne, natomiast konkurencja skupia się na ofercie regularnej sklepów.

Globalnie czy lokalnie: Na chwilę obecną jest to tylko i wyłącznie Polska, w przyszłości jeśli rynek rodzimy wyda owoc przyjdzie czas na ekspansję pomysłu.

Najbliższe cele: Pozycja lidera wśród agregatorów promocji w sieci.

mZakupy – największe promocje w sieci

Dodaj start-up


Komentarze

qf3l3k

16 października 2017 Odpowiedz

Czyli kolejna porownywarka cenowa z ograniczona liczba produktow.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*