Net-ankiety.pl – Twoja ankieta online

Serwis www.net-ankiety.pl to system online do realizacji badań internetowych. Pozwala w prosty sposób tworzyć ankiety internetowe i analizować zebrane wyniki. Narzędzie posiada szereg zaawansowanych możliwości.

Należą do nich takie opcje jak: ankiety z ograniczeniami czasowymi, pytania filtrujące, filtrowanie wyników, eksport wyników w formacie csv, tabele krzyżowe, eksport tabel krzyżowych, przypisanie adresu IP do województwa dla respondentów z Polski.

W serwisie można znaleźć wiele ciekawych informacji i porad związanych z przeprowadzaniem badań ankietowych. Dzięki naszemu serwisowi można za darmo stworzyć ankietę i zamieścić ją we własnym serwisie internetowym, wystarczy się zarejestrować.

W czasach, gdy rynek zmienia się tak dynamicznie, gdy co kilka miesięcy pojawiają się nowe trendy i mody, nowe sposoby komunikacji z klientami, zmieniają się preferencje nabywców, pojawiają nowe, nieznane wcześniej produkty, gdy konkurencja jest tak duża, nie można zostawać w tyle i opierać rozwoju firmy na własnych przeczuciach.

Dużo czasu jeszcze upłynie zanim małe i średnie firmy zaczną doceniać kontakt z klientem do rozwoju własnej działalności, poprawiając jakość swoich usług i usuwając te problemy z jakimi spotykają się ich klienci, już nie mówiąc o skarbnicy wiedzy jaką można otrzymać dzięki zastosowaniu w końcowej części ankiety pytania otwartego „Co twoim zdaniem powinniśmy jeszcze poprawić”.

Jednak tak jak obecnie, duże firmy przed wdrożeniem nowego produktu czy usługi, przeprowadzają uprzednio badania marketingowe zmniejszając ryzyko inwestycji, tak z czasem badania ankietowe przeprowadzane systematycznie staną się formą dialogu z klientem.

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Net-ankiety.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*