NiskiRachunek.pl – płać mniej

Zmiana operatora telefonii stacjonarnej, dostawcy Internetu czy też energii i telewizji cyfrowej może wpłynąć korzystnie nie tylko na jakość usług, ale również na wysokość rachunków. W wyborze najlepszej oferty pomocny będzie serwis NiskiRachunek.pl. Co najważniejsze serwis jest dla użytkowników w pełni darmowy!

Jednym z czynników zniechęcających do zmiany dostawcy usług jest żmudny proces przeglądania i porównywania ofert. Twórcy witryny Niskirachunek.pl postanowili uprościć to zadanie udostępniając w jednym miejscu niezbędne informacje o ofertach i narzędzia umożliwiające ich szybkie porównywanie. Korzystając z serwisu Internauci mogą przekonać się jaka oferta w zakresie telefonii stacjonarnej, dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej, usług finansowych, ubezpieczeń czy też dostaw energii elektrycznej będzie najlepiej spełniała ich oczekiwania.

Witryna umożliwia również złożenie zamówienia na usługi nowego operatora w trybie online, co dodatkowo zmniejsza wysiłek związany z chęcią uzyskania oszczędności. Godne odnotowania są też dodatkowe materiały w postaci słowników pojęć oraz porad ułatwiających wyrabianie sobie opinii o poszczególnych propozycjach.

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

NiskiRachunek.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

benzona

26 marca 2009 Odpowiedz

Szkoda tylko ze portal jest uzależniony od partnerów czyli firm których usługi prezentują 🙁 nie jest obiektywny :((( pozatym nie ma multimedii która w wawie ma najtansza ofertę!

Avatar

leo

26 marca 2009 Odpowiedz

ceny energii to mogę sobie porównać dla sportu bo i mój region obsługuje tylko jedna firma :/

Avatar

isabelle

26 marca 2009 Odpowiedz

z ciekawości porównałem sobie dostawców telefonii stacjonarnej, celwo sprawdziłem wszystkie stawki operatorów TOP 5 w niskirachunek i okazuje się że te sumy są zbliżone z tym co ja sobie policzyłem, róznia sie max o prawie 1 zł. poszperałem troche i znalazłem dyskusje jednego z twórców z jego oponentami, załacze ponieże linka, ale wyglada na to że serwis jest rzeteleny, a partnerów ma bo jak inaczej mógłby proponowac klientowi zmianę dostawcy?

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=29772

PS multimedia wcale nie maja najlepszej ofert ;/ mam ich i jest tragedia

Avatar

cos tam

26 marca 2009 Odpowiedz

a ja tak popatrzylem , policzylem i nie mogą być nie obiektywni.. maja za duzo partnerow i mowa o tym, ze sa nieobiektywni nie jest realna. przy tylu partnerach nie moga pozwolic sobie na jakies ściemy bo stracili by ich

Avatar

o1k1k

27 marca 2009 Odpowiedz

a wiecie jak działają firmy takie jak Open Finance? Tez maja dużo partnerów i co z tego jak koleżka z opena wcisnie ci kredycik z którego ma najwiekszą prowizje :), isabelle a ile płacisz na multimedie???

Avatar

telekomaniak

27 marca 2009 Odpowiedz

chyba na czymś muszą zarabiać, a nie jest tajemnica poliszynela ze telekomy płacą za pozyskanie klienta…stad partnerzy przypuszczam. Nie widzę tu żeby kogoś faworyzowali, wyniki w zależności co wprowadzimy są skrajnie rożne. Myślę, że argument benzona i o1k1k jest nie trafiony.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*