Opchaj.pl – serwis ogłoszeniowy

Opchaj.pl to z założenia strona która pomoże ci pozbyć się wszystkich problemów związanych z kupnem, sprzedażą, wymianą. Jak zakładamy: Nikt nielubi kiedy upragniony produkt, który jest wydawało by się w zasięgu ręki, zostaje w ostatniej chwili kupiony przez kogoś innego tylko dlatego że dał o 1zł więcej.

I wydawało by się że system taki pozwala nam na wynegocjowanie ceny za produkt, jaką byśmy chcieli, ale tak naprawdę jak wiemy, sprzedający i tak ustalają cenę początkową, którą chcę i tak i tak osiągnąć, a my niepotrzebnie się łudzimy że nam jednak się uda.

Na naszym serwisie ogłoszeniowym, nikt nie jest pokrzywdzony! Kupujesz natychmiastowo, po dokonaniu takiego wyboru. Nie czekasz na nic. Szukasz, Kupujesz. Bez dodatkowych opłat. Ogłoszenia nowoczesnej generacji to nic innego jak dokonywanie zakupów w dużym hipermarkecie, gdzie każdy produkt jest innej firmy.

Po prostu wchodzisz w swój dział (Kategorie), wybierasz z pułki (tu listy) interesujący cię produkt i … Kupujesz! Bez kolejek, a by znaleźć upragniony produkt nie musisz ganiać po całej stronie, wystarczy wpisać słowo kluczowe dla danego produktu, i w ułamek sekundy mamy to czego szukamy.

Czy sprzedający mają się gorzej?

Nie! Jeżeli ktoś ci powiedział że system aukcyjny to dobry sposób by wyciągnąć od ludzi większą ilość pieniędzy niż wynosił cię koszt produktu, To cię chyba oszukał. I jest to poniekąd nieuczciwy sposób dorobienia się. My oferujemy ci czyste sumienie i sposób sprzedaży na którym na pewno nie ucierpisz ani ty ani kupujący. Ty ustalasz za ile sprzedasz swój towar, i nie ponosisz za wystawienie go ŻADNYCH KOSZTÓW! Ponadto zapłatę dostajesz od razu po dokonaniu zakupu! Podczas wystawiania masz do dyspozycji 3x zdjęcia, edytor wizualny i wiele innych przydatnych opcji. Za nic nie musisz płacić!

Dlaczego jeszcze warto do nas przystąpić?

Otóż przede wszystkim bezpieczeństwo i opłacalność. Na opchaj.pl posługujemy się alternatywnym (barterowym) systemem wartości pieniądza. Zamieniasz zł w punkty które są alternatywną walutą, i masz pewność że nikt ich ci nie ukradnie. System zamiany zł w punkty jest obsługiwany przez największa firmę transakcji internetowych w Polsce (DotPay), dzięki czemu masz pewność że na pewno dojdzie do zamiany.

Opłacalność? Ktoś powie ‚ No i co z tego ze zamieniłem pieniądze w punkty, jak to nie ma różnicy w płaceniu za towar.’ JEST! Bowiem za zamianę równą bądź wyższą niż 100zł otrzymasz od nas 2x więcej! A jeżeli kwota jednorazowej zamiany przekroczy 1000zł, Otrzymasz od nas 3x WIĘCEJ! Wpłacając 200 zł otrzymujesz automatycznie 400 punktów, a wpłacając 3000 zł, 9000 punktów! Wszystkie tranzakcie dokonywane są w mgnieniu oka!
Czy dalej uważasz ze jest to nie opłacalne?

Dalej nie nabrałeś do nas zaufania? Nic nie szkodzi. Żyjemy w dobie gdzie zakupy w internecie nie idą równo w parze z bezpieczeństwem. Dlatego proponujemy tym nie przekonanym rejestracje która jest zupełnie darmowa, jak prawie wszystko na stronie i obserwowanie tego co się dzieje na portalu, bądź jeżeli chcesz najpierw się pokazać, możesz ku temu założyć konto, oraz przejść do zakładki TWÓJ PROFIL, w której utworzysz swój profil, zaprosisz na niego swoich znajomych, dasz się poznać innym opychaczom oraz skorzystasz z nowoczesnej opcji POSZUKUJE. W opcji POSZUKUJE możesz wpisać produkt którego szukasz, a którego nie znalazłeś bądź jeszcze go nie ma dzięki czemu zwiększysz prawdopodobieństwo ze ktoś cię znajdzie i zaproponuje taki produkt na sprzedasz. Nie czekaj! Bowiem pierwsze 10 000 osób dostaje przy rejestracji 10 pkt gratis!

1. Bezpieczeństwo , brak waluty którą można skraść.
2. Monitorowane transakcje
3. Za każde 100zł i wyżej zamienione dostajesz 2x więcej a za każde 1000 zł zamienione i więcej dostajesz 3x WIĘCEJ!
4. Profil społecznościowy – Daj się poznać! Zaproś znajomych opychaczy!
5. 10 punktów gratis przy rejestracji
6. Nie musisz się licytować kupujesz to co widzisz
7. Transakcje wykonywane w ciągu paru sekund!

Prowadzisz małą firmę i chciałbyś zaprezentować ją użytkownikom MamBiznes.pl? Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Opchaj.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

Wnikliwy

10 września 2009 Odpowiedz

Nie ma nic za darmo, skoro komuś daje się dwa razy więcej punktów z określoną kwotę, to koszt tych dodatkowych punktów ponosi druga strona. Czyli powstaje sytuacja, że na rynku są ludzie którzy mają pieniądze (punkty), ale nie mają ich na co wydać. Sytuacja rodem z PRL-u 🙂 Co wtedy jeśli będą się ludzie chcieli wycofać, tracą swoje punkty?

Avatar

obik

11 września 2009 Odpowiedz

Opchaj to pomysł na inną walutę. Wymienić pieniądze na punkty można, ale z powrotem tego się nie da zrobić. Jeśli ktoś chce się wycofać z tej platformy to może wymienić punkty na inny towar, czyli jest to platforma wymiany barterowej tylko, że dość słabo jest to tam podkreślone. W brew pozorom nie jest to wada pomysłu tylko wielka zaleta. Zwykłych platform ogłoszeniowych jest dużo w Internecie, ale każda kombinuje jak ci zabrać trochę kasy, podczas gdy ta udostępnia swoje usługi za darmo i w dodatku daje możliwość bardzo ciekawej dźwigni finansowej. Jeśli to wszystko dobrze zadziała to klienci opchaja mogą zyskać przewagę na rynku nad konkurencją. To bardzo ciekawy pomysł na zaopatrywanie się w towar do dalszej odsprzedaży tylko, że jak na razie tego towaru jest tam mało. To bardzo młody pomysł więc pewnie sytuacja szybko się zmieni.

Avatar

:)

11 września 2009 Odpowiedz

Do tego tylko dobry fundusz inwestycyjny i OK 🙂

Avatar

Paweł

11 września 2009 Odpowiedz

Nic nie zrozumiałem. Poza tym jeżeli jakość serwisu odpowiada poziomowi tego opisu, to z góry dziękuję 🙂

Avatar

obik

13 września 2009 Odpowiedz

Przyznaje że opis nie jest precyzyjny ale mam pomysł jak na opchaju zarobić. Pomysł jest rewelacyjny ale żeby mógł się sprawdzić oni muszą mieć więcej towaru.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*