OpenSpot

Opis projektu: OpenSpot to kanał komunikacji dzięki któremu skontaktujesz się z konsumentem. Usługa daje możliwość podążania za klientem i pozostania z nim w kontakcie. Po opuszczeniu przez klienta lokalu, wyświetlisz mu dowolne reklamy, poinformujesz o promocji lub zaprosisz do ponownego skorzystania z oferowanych usług.

Branża / kategoria: informatyka, marketing

Rok powstania: 2016

Skąd pomysł: Pomysł narodził się z prostego przemyślenia, że to właśnie marketing jest kluczowym elementem biznesu, który pozwala pozyskać nowych i zatrzymać obecnych klientów. Nie musi być drogi i skomplikowany, musi jednak być mądry. Ta właśnie idea była zalążkiem stworzenia usługi.

Dla kogo: Odbiorcami usługi OpenSpot są wszystkie firmy, które udostępniają / mają zamiar udostępniać sieć WiFi na obszarze swoich placówek dodatkowo czerpiąc z tego tytułu profity w postaci bezpośredniego kontaktu z klientem.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Dariusz Krupa – doświadczony przedsiębiorca długo związany z branżą telekomunikacyjną.
Rafał Brzeski – student 5 roku logistyki.

Konkurencja: Socialin, justwifi

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Nasze cele na najbliższy okres to pozyskanie większej ilości klientów, rozszerzenie działalności, zwiększenie jakości oferowanych usług, poprawa POK.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

OpenSpot – to usługa z dziedziny marketingu WiFi, dająca możliwość podążania za klientem i pozostania z nim w kontakcie.

Dodaj start-up