Ranking kont firmowych

OpenSpot

Opis projektu: OpenSpot to kanał komunikacji dzięki któremu skontaktujesz się z konsumentem. Usługa daje możliwość podążania za klientem i pozostania z nim w kontakcie. Po opuszczeniu przez klienta lokalu, wyświetlisz mu dowolne reklamy, poinformujesz o promocji lub zaprosisz do ponownego skorzystania z oferowanych usług.

Branża / kategoria: informatyka, marketing

Rok powstania: 2016

Skąd pomysł: Pomysł narodził się z prostego przemyślenia, że to właśnie marketing jest kluczowym elementem biznesu, który pozwala pozyskać nowych i zatrzymać obecnych klientów. Nie musi być drogi i skomplikowany, musi jednak być mądry. Ta właśnie idea była zalążkiem stworzenia usługi.

Dla kogo: Odbiorcami usługi OpenSpot są wszystkie firmy, które udostępniają / mają zamiar udostępniać sieć WiFi na obszarze swoich placówek dodatkowo czerpiąc z tego tytułu profity w postaci bezpośredniego kontaktu z klientem.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Dariusz Krupa – doświadczony przedsiębiorca długo związany z branżą telekomunikacyjną.
Rafał Brzeski – student 5 roku logistyki.

Konkurencja: Socialin, justwifi

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Nasze cele na najbliższy okres to pozyskanie większej ilości klientów, rozszerzenie działalności, zwiększenie jakości oferowanych usług, poprawa POK.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

OpenSpot – to usługa z dziedziny marketingu WiFi, dająca możliwość podążania za klientem i pozostania z nim w kontakcie.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.