Osiemnastkowo.pl – dla pełnoletnich

Do osiemnastki jeszcze ponad pół roku, a Ty już trzęsiesz się z nerwów? Nie wiesz co podać, czego ile kupić, gdzie zrobić osiemnastkę? Z portalem Osiemnastkowo.pl będzie Ci łatwiej. Serwis powstał aby pomóc młodym ludziom w organizacji jakże ważnego święta jakim są Osiemnastke urodziny!

Osiemnastkowo.pl jest serwisem który pomoże Ci zorganizować Twoją osiemnastkę. Znajdziesz tu masę porad dotyczących organizacji osiemnastki od A do Z, ogólnopolską bazę klubów wraz z cenami gdzie możesz zorganizować swoje osiemnaste urodziny. Znajdziesz tu również życzenia na osiemnastkę oraz całą masę śmiesznych prezentów. A gdybyś jednak stwierdził, że nie podołasz sam temu wyzwaniu, znajdziesz u nas również bazę Osiemnastkowych Organizatorów – ludzi z pasją, którzy bardzo tanio bądź nawet za darmo zorganizują dla Ciebie niezapomnianą osiemnastkę !

Natomiast zaraz po osiemnastce możesz podzielić się z innymi opisem swojej osiemnastki oraz zdjęciami. Możesz również wystawić opinię na temat klubu w którym Twoja osiemnastka się odbyła.

Jeżeli masz problem z organizacją Osiemnastki i porady na stronie Ci nie wystarczą, również znajdziesz u nas pomoc – wystarczy że napiszesz e-mail bądź zagadasz na gg – Pamiętaj jesteśmy tu dla Ciebie i żeby Ci pomóc!

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Osiemnastkowo.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

Załamanowo

26 lipca 2009 Odpowiedz

W życiu nie widziałem głupszego pomysłu. I jeszcze ta nazwa – żenujące.

Avatar

c641

4 sierpnia 2010 Odpowiedz

zamówiłam zaproszenia 2 tygodnie temu i nadal ani widu ani słychu…

Avatar

Anetka

26 września 2016 Odpowiedz

Co za tragedia. Oszuści! Zamawiałam 11dni temu zaproszenia, zgodnie z instrukcją wpłaciłam pieniądze i maila potwierdzającego wysyłkę nie dostałam.Na stronie nie ma kontaktu, na maila nie odpisali. Napisalam na Fb do nich,nie mają ze stroną kontaktu i podali mi maila do nich i stronę tego samego właściciela (z-milosci.pl) napisalam do nich po czym ‚nie ma moich danych w ich bazie”. Nie odpowiadają na telefony czy maile. Przestrzegam!

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*