PDG.pl – usługi hostingowe

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa na rynku hostingowym od maja 2008 roku. Od momentu uruchomienia naszego pierwszego serwera, dostarczamy naszym klientom usługi wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach.

Celem firmy jest dostarczanie niezawodnych oraz profesjonalnych rozwiązań informatycznych dla klientów. Staramy się by jakość naszych serwerów była bardzo wysoka oraz aby klient czuł się pewnie utrzymując u nas swoją witryne www.

W ofercie PDG.pl są pakiety hostingowe zarówno dla małych projektów internetowych jak i dużych portali. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki naszej elastyczności każde internetowe przedsięwzięcia odnajdzie w ofercie PDG.pl coś dla siebie po przystępnej cenie.

Naszym klientem jest m.in. serwis MamBiznes.pl

Właścicielem i operatorem PDG.pl jest firma ADIO Enterprises LLC

ADIO Enterprises zapewnia najwyższą jakość usług w atrakcyjnych cenach, zaawansowane nowoczesne rozwiązania, pełną realizację założeń wizerunkowych, wygodę zarządzania oraz dostępność dla użytkowników.

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

PDG.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

dziubin

9 kwietnia 2009 Odpowiedz

Czy oferujcie np pomoc w przenoszeniu konta z innego serisu do waszego. Przyznam się szczerze, że ofert hostingu jest mnóstwo – ale decydując się na jeden pozniej ciezko zmienic dostawce, bo – trzeba przenosic cala strone (pliki itd) ale … co gorsza, trzeba jakos przenies baze MySQL – co juz wielu przeraża. Dajcie info, że pomagacie za friko – startujcie z taką reklamą a z pewnościa złapiecie mnóstwo ‚maluczkich’ klientów. Powodzenia

Avatar

pdg.pl

11 kwietnia 2009 Odpowiedz

Witam, oczywiście pomagamy przy przenoszeniu strony klienta za darmo.

Avatar

Sceptyk

29 kwietnia 2009 Odpowiedz

„ADIO Enterprises zapewnia najwyższą jakość usług” – skąd to wiecie?

Taki slogan dawno stracił na wartości a wręcz pokazuje, ze firma nie ma nic do zaoferowania.

Firma jest młoda. Istnieje niecały rok. Trudno więc mówić o zapewnianiu najwyższej jakości usług.

Należałoby raczej napisać, dlaczego mam wybrać pdg.pl a nie sprawdzoną inna firmę hostingową o zasłużonej renomie.

Tego w opisie nie ma czyli sądzę, że nie macie nic nowatorskiego do zaproponowania w odniesieniu do doświadczonej konkurencji.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*