Polishwords- filmy instruktażowe

Strona Polishwords jest jak Twój znajomy, który wytłumaczy Ci wszystko w przystępny sposób. Dzięki niej można poznać przydatne programy komputerowe i strony internetowe. Nauka odbywa się przez krótkie filmy w języku polskim. Każdy pokazuje jedną rzecz, którą chciałbyś zrobić na swoim komputerze, a wysoka rozdzielczość sprawia wrażenie, jakby akcja filmu działa się na Twoim pulpicie.
 
Baza filmów ciągle rośnie, współpracujemy z ekspertami z dziedziny informatyki, którzy oprócz wiedzy posiadają umiejętności i doświadczenie w jej umiejętnym przekazywaniu. Dzięki filmom instruktażowym Polishwords nie trzeba sięgać po książki i podręczniki, bo każdy film pokazuje realizację zadania od A do Z, w ciekawy, krótki i zwięzły sposób. Można więc uczyć się obsługi programu krok po kroku, albo wybrać temat, który w danym momencie jest potrzebny.
 
Filmy są podzielone wg. programu i typów zadań, które można zrealizować z jego użyciem. Ponadto po obejrzeniu klipu można go zaznaczyć na zielono i w ten sposób śledzić swoje postępy w nauce.
 
Zachęcamy do zapoznania się z filmami oznaczonymi napisem „Zobacz w HD za darmo!”.
 
W dziale „5 minut na startup” prezentujemy młode, polskie i przydatne strony internetowe, które poznaliśmy właśnie za pośrednictwem działu „Startups” serwisu MamBiznes, dlatego dla czytelników przygotowaliśmy specjalną promocję. Prosimy po rejestracji wysłać na adres kontaktowy dostępny na stronie Polishwords swój login z hasłem „MamBiznes – mam filmy”, a my doładujemy Twoje konto 50 punktami.

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Polishwords.com.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*