PracaWsklepie.pl

Serwis www.PracawSklepie.pl skierowany jest do osób szukających pracy na stanowiska Kasjer, Sprzedawca, Doradca Klienta. Początkowo terenem działania jest województwo mazowieckie. Po fazie start’up planujemy rozszerzenie działalności na dalsze cztery województwa, które razem stanowić będą ok. 75 % rynku internetowych ogłoszeń w Internecie.

Cechą odróżniającą od innych serwisów jest ściśle określona branża – handel (nr 1 w ogłoszeniach internetowych). W serwisie koncentrujemy się na stacjonarnej sprzedaży. Przewagą konkurencyjną jest szczegółowość przy opisaniu aplikacji Kandydata m.in. do poziomu powiatu. Osoby w w/w zawodach szukają zatrudnienia blisko miejsca zamieszkania a ze względu na wynagrodzenie nie są to osoby mobilne. Osoby rejestrujące się w serwisie chcą pracować w supermarketach, hurtowniach, sklepach z branży spożywczej, odzieżowej, przemysłowej, kosmetycznej, farmaceutycznej lub sportowej.

Osoby rejestrujące się w serwisie do jednolita grupach odbiorców przekazów reklamowych i promocyjnych. 80 % bazy to młode (20-39 lat) Kobiety pochodzące z województw o największej sile nabycia produktów i usług.

Do naszych Partnerów (firmy handlowe oraz Agencje Pośrednictwa Pracy) dostarczamy precyzyjne aplikacje osób szukających pracy w w/w zawodach. Każdy formularz rejestracyjny w serwisie, zadane tam pytania, opis kwalifikacji itd. możemy dostosować do indywidualnych potrzeb naszych Partnerów.

www.pracawsklepie.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*