Przerwanakawe.pl

Szkolenie oparte na wiedzy branżowej, a jego uczestnicy aktywnie pracują, wspólnie z profesjonalnymi trenerami tworząc elastyczny program szkolenia – mit? Szkolenia nie muszą być nudne i bezbarwne, co udowadnia firma Przerwa na kawę.

Wraz z wiosną i wzmożonym ruchem na rynku szkoleń powstała nowa firma szkoleniowa Przerwa na kawę. „Podmuch innowacyjnej świeżości, wśród ascetyczno-korporacyjnych marek funkcjonujących na polskim rynku” – czytamy. Intryguje już nazwa.

Przerwa na kawę jest to moment szkolenia, kiedy bez presji otoczenia możemy przedyskutować to co nas zainteresowało, albo opowiedzieć o pomyśle, który właśnie przyszedł nam do głowy – mówi Adam Piasecki trener i pomysłodawca projektu – dlatego tak nazwaliśmy naszą firmę, ta nazwa oddaje naszą filozofię i metody pracy.

Przerwa na kawę proponuje nam autorską metodę kształcenia „Twórczą wymianę pomysłów”, która opiera się na wykorzystaniu zawodowych doświadczeń uczestników, praktycznym doświadczeniu trenerów i dążeniu do wdrożenia zmian w szkolonych firmach. Po zakończeniu szkolenia trenerzy służą radą w charakterze konsultantów, tworząc realnymi koncepcje zapisane na kartkach ze szkolenia.

Prowadzisz małą firmę i chciałbyś zaprezentować ją użytkownikom MamBiznes.pl w zakładce „Start-up”? Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Odważny, oryginalny wizerunek połączony z pomysłową metodą pracy otwiera drogę na szczyt. A jak pokazuje historia wielkich marek tam, gdzie jest sukces są naśladowcy. Ale ciężko znaleźć naśladowców Appla czy Virgin, bo czy można skopiować pasję?

Przerwanakawe.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

L374M

4 września 2010 Odpowiedz

Ciekawe podejście a szczególnie stwierdzenie „pasji nie da się skopiować”. Jeżeli w praktyce nie jest to kolejna firma szkoleniowa, która swoje doświadczenie w tym co prezentuje nabrała poprzez czytanie książek a z praktyką niema nic wspólnego to gratuluje i życzę powodzenia.

Avatar

~~ADAM

4 października 2010 Odpowiedz

bla, bla, bla… ;/// a moze lepiej by brzmialo przerwa na sex?? przyjemne z pozycztecznym… mozna byloby sie odstresowac… poza tym bylyby to cwiczenia ruchowe… ;] i zaciesniloby sie kontakty ze wspolpracownikami… ;)) durnowaty pomysl i tyle… szoda gadac ;/// je**ne kody ;///

Avatar

~~ADAM

4 października 2010 Odpowiedz

propo’s zaciesnieniu kontaktow i sexu oraz stresu… ludzie generalnie, zeby odstresowac sie ida na silownie czy polywac czy co tam, natomiast jest taki gatunek malp, ktory gdy ma zbyt duzy poziom stresu w grupie to uprawia sex ;] wiec jest to kolejny argument przemawiajacy za tym, zeby moze zmienic istote pomyslu tej firmy xDD

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*