Ranking kont firmowych

Przerwanakawe.pl

Szkolenie oparte na wiedzy branżowej, a jego uczestnicy aktywnie pracują, wspólnie z profesjonalnymi trenerami tworząc elastyczny program szkolenia – mit? Szkolenia nie muszą być nudne i bezbarwne, co udowadnia firma Przerwa na kawę.

Wraz z wiosną i wzmożonym ruchem na rynku szkoleń powstała nowa firma szkoleniowa Przerwa na kawę. „Podmuch innowacyjnej świeżości, wśród ascetyczno-korporacyjnych marek funkcjonujących na polskim rynku” – czytamy. Intryguje już nazwa.

Przerwa na kawę jest to moment szkolenia, kiedy bez presji otoczenia możemy przedyskutować to co nas zainteresowało, albo opowiedzieć o pomyśle, który właśnie przyszedł nam do głowy – mówi Adam Piasecki trener i pomysłodawca projektu – dlatego tak nazwaliśmy naszą firmę, ta nazwa oddaje naszą filozofię i metody pracy.

Przerwa na kawę proponuje nam autorską metodę kształcenia „Twórczą wymianę pomysłów”, która opiera się na wykorzystaniu zawodowych doświadczeń uczestników, praktycznym doświadczeniu trenerów i dążeniu do wdrożenia zmian w szkolonych firmach. Po zakończeniu szkolenia trenerzy służą radą w charakterze konsultantów, tworząc realnymi koncepcje zapisane na kartkach ze szkolenia.

Prowadzisz małą firmę i chciałbyś zaprezentować ją użytkownikom MamBiznes.pl w zakładce „Start-up”? Napisz na adres [email protected]

Odważny, oryginalny wizerunek połączony z pomysłową metodą pracy otwiera drogę na szczyt. A jak pokazuje historia wielkich marek tam, gdzie jest sukces są naśladowcy. Ale ciężko znaleźć naśladowców Appla czy Virgin, bo czy można skopiować pasję?

Przerwanakawe.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
~~ADAM 4 paź 2010 (22:47)

propo's zaciesnieniu kontaktow i sexu oraz stresu... ludzie generalnie, zeby odstresowac sie ida na silownie czy polywac czy co tam, natomiast jest taki gatunek malp, ktory gdy ma zbyt duzy poziom stresu w grupie to uprawia sex ;] wiec jest to kolejny argument przemawiajacy za tym, zeby moze zmienic istote pomyslu tej firmy xDD