Pstro.pl

Pstro zrodziło się z potrzeby chwili. Jeden z nas stał się niedawno szczęśliwym posiadaczem własnego M. Doprowadzenie mieszkania do używalności ze „stanu deweloperskiego” wymagało nie tylko nakładów finansowych oraz wiele czasu. Nade wszystko potrzebna była porada z jakich firm skorzystać, aby wyremontowały i wyposażyły to mieszkanie szybko, a przede wszystkim… dobrze.

Pstro jest serwisem, który:

– pozwala na łatwe wyszukiwanie firm, usług, sklepów, instytucji oraz innych podmiotów w Twojej okolicy
– umożliwia czytanie opinii, napisanych przez osoby, które skorzystały z ich usług
– umożliwia pisanie opinii o firmach, z usług których korzystałaś
– (wkrótce) pozwoli Ci na poznanie innych osób w Twojej okolicy, które tak jak Ty, chcą dzielić się swoimi konsumenckimi doświadczeniami

W pstro możesz oceniać:

– firmy i profesjonalistów, którzy kierują swoją ofertę przede wszystkim do konsumentów (np. apteka, sklep, lekarz, restauracja)
– instytucje (np. szkoła, urząd pocztowy)

Na tym etapie, pstro nie umożliwia oceniania:

– firm, które swoją ofertę adresują do innych firm
– miejsc typu park, czy plaża
– konkretnych produktów

Samo znalezienie firm, które np. wyposażają kuchnie było kwestią 30 minut googlowania. Poproszenie o wyceny, również nie przysporzyło problemów. Ale jak tu wybrać firmę, która zrobi to co obiecuje, i zrobi to na wysokim poziomie.

Odkryliśmy, że w polskim internecie niesłychanie ciężko jest szybko znaleźć wiarygodne opinie klientów na temat jakości firm i usług. Jeśli już istnieją, ukryte są w gąszczu tekstu na forach dyskusyjnych dużych portali. Znalezienie interesującej nas informacji w tychże forach graniczy z cudem.

Tak właśnie zrodził się pomysł na pstro. Serwis opiniotwórczy lokalnych społeczności. Naszym celem jest stworzenie społeczności (klub pstro), w której indywidualne osoby będą się wspierać, doradzać, polecać firmy i miejsca godne uwagi.

Chielibyśmy aby nasz serwis był nieodłącznym narzędziem w podejmowaniu codziennych decyzji handlowych. Wybór restauracji, szkoły językowej, dostawcy internetu, biura podróży, czy kosmetyczki, nie musi być podejmowany na chybił-trafił.

Zapraszamy!

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Pstro.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Avatar

inwestor czekający na oryginalne

14 marca 2009 Odpowiedz

Jak zwykle – wielkie halo, rozgłos – bez czegokolwiek szczególnego. Jak dla mnie smutek i żal że ciągle jest pokazywany chłam – a brakuje w PL oryginalnych pomysłów. Każdy mieli, mieli ten swój młyn z nadzieją ze ktoś ich dojrzy. Ale co tu znaleźć skoro wszystko to są kopie serwisów – brak pomysłów, brak rozwiązań – porażka – gdzie ludzie z pomysłami! Czemu nie nie mogę ich znaleźć – czy brakuje ich w PL – nie wierze.

Avatar

Patrycja

15 marca 2014 Odpowiedz

Był szał i nie ma szału, a strona padła.
A tu byliście? http://e-pytania.pl

Avatar

Patrycja

15 marca 2014 Odpowiedz

Pytania Opinie

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*