RedSun Media

RedSun Media wspomaga swoich klientów poprzez kreowanie wizerunku w Internecie. Oferujemy kompleksową usługę poczynając od projektu strony internetowej poprzez jej stworzenie i późniejsze wypromowanie.

Przedsiębiorcy wiedzą, że biznes bez promocji w sieci jest dzisiaj trudny. Skutecznie wspomagamy naszych klientów. Budujemy ich wizerunek w Internecie co pozwala na szybki rozwój ich firm. Dla nas zadowolenie klienta jest również sukcesem.

Oferujemy tworzenie, optymalizację oraz pozycjonowanie stron internetowych. Tworzymy strony w oparciu o wytyczne konsorcjum W3, które zajmuje się formułowaniem uniwersalnych wskazówek dla programistów stron internetowych, co jest gwarancją jakości. Projektujemy w taki sposób aby strony były użyteczne i łatwe w obsłudze. A co jeżeli już posiadasz stronę, ale nie jesteś z niej zadowolony? Powierz nam jej modernizację oraz optymalizację dzięki czemu będzie doskonale przygotowana do późniejszej promocji w wyszukiwarkach. Zajmujemy się również rozbudową i tworzeniem nowych funkcjonalności dla już istniejących stron. Wdrażamy rozwiązania e-Commerce. Sklepy internetowe to doskonałe rozszerzenie standardowej działalności handlowej.

Świadczymy usługi z zakresu projektowania graficznego. Projekty są wykorzystywane głównie w celu stworzenia unikalnej grafiki na stronę internetową. Tworzymy grafikę komputerową na potrzeby nie tylko Internetu, ale także na potrzeby poligrafii. Wykorzystujemy najnowsze i cenione technologie oprogramowania. Między innymi potężny pakiet narzędziowy GIMP.

Zajmujemy się również doradztwem w zakresie technologii internetowych. Doskonalimy funkcjonujące już systemy. Wdrożymy sklep internetowy oparty o najnowsze i najlepsze oskryptowanie dostępne na rynku, a także wypromujemy już istniejące systemy internetowej sprzedaży. Często modyfikujemy już istniejące oprogramowanie aby dostosować je do funkcji które ma pełnić. Dlatego też kładziemy nacisk na dokładny wywiad z klientem i określenie założeń funkcjonalnych.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie wyceniając go po wyczerpującym wywiadzie biorąc pod uwagę wymagania klienta. Pomożemy zwiększyć świadomość marki, tak aby każdy biznes przynosił nie tylko zyski, ale także aby był łatwy i przyjemny.

Zaprezentuj swoją firmę na MamBiznes.pl! Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

Redsunmedia.pl

Dodaj start-up


Komentarze

Dodaj komentarz

*
*