Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

RezerwujSport.pl

Opis projektu: RezerwujSport jest to portal do rezerwacji obiektów sportowych, odpowiednik booking.com na rynku sportowym. Już w 2018 roku przez naszą stronę będzie można przeglądać wszystkie wrocławskie hale wielofunkcyjne. Portal służy do przeglądania dostępności oraz cen obiektów sportowych. Niech sport będzie z Tobą!

Branża / kategoria: commerce, sport

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Z autopsji. Wielu z nas ma problemy przy rezerwacji obiektów sportowych i wie jakie jest to uciążliwe. My jesteśmy po to aby przyspieszyć i ułatwić ten cały proces.

Dla kogo: Grupy ludzi, indywidualny klient (18-35lat)

Finansowanie: inkubator, środki własne

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Jan Szagdaj i Julia Szagdaj

Konkurencja: W Polsce na naszym rynku jest nisza.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Implementowanie i wdrażanie systemu dla nowych obiektów sportowych.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

RezerwujSport

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.